درباره گیم لایو

درباره گیم لایو

طراحان عصر نوین موزیک بازی
 • نوشته شده توسط : حسین جنتی در تاریخ : ۱۸ مهر ۱۳۹۳

  وبسایت گیم لایو در فروردین سال ۱۳۹۱ تاسیس شد و فعالیت خود را با ساخت آیتم های تصویری و قرار دادن ویدیو های پر مخاطب خارجی با محوریت گیم شروع کرد که با استقبال خوبی نیز روبرو شد. دامنه اولیه وبسایت Gamelive.in بود که پس از یک سال فعالیت تصمیم به تعویض دامنه گرفته شد و به Gamelive.ir تغییر داده شد.

  پس از یک سال تمامی فایل ها و اطلاعات سایت توسط شرکت میزبان باک شد و در فعالیت گیم لایو وقفه ای یک ساله ایجاد شد. پس از یک سال با حمایت اعضای تیم وبسایت گیم لایو جانی دوباره گرفت و اینبار با رویکرد خبری تحلیلی پا به عرصه گذاشت که با یاری خداوند در بین برترین وبسایت های گیم ایران قرار گرفتیم و اعتبار از دست رفته خود را دوباره باز پس گرفتیم.

  از افتخارات تیم ما می توان به حضور در کنگره و نمایشگاه بازی های رایانه ای و ارتقا سلامت که در ۳ و ۴ اسفند ۱۳۹۲برگذار شد و پوشش خبری و ویدیوئی اختصاصی این کنگره اشاره نمود.

   

  1922367_696098203746534_1781774171_n

   

   

  همچنین در ۴ مهر ماه ۱۳۹۳ نخستین دوره جشنواره بازیسازان مستقل ایران برگزار شد که تیم ما پوشش خبری و ویدیویی این جشنواره به همراه اختتامیه را بر عهده داشت.

  Gamelive in igdf

درباره نویسنده : حسین جنتی

برنامه نویس و طراح وب

یک دیدگاه

امتیاز بازیها
کلیه حقوق مادی و معنوی برای گیم لایو محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد. طراحی شده توسط : طراحان عصر نوین