مجوز جذب دانشجویان رشته بازی‌سازی رایانه‌ای به صورت نیمه متمرکز

مجوز جذب دانشجویان رشته بازی‌سازی رایانه‌ای به صورت نیمه متمرکز

طراحان عصر نوین موزیک بازی
 • نوشته شده توسط : محسن اسماعیلی در تاریخ : ۱۶ بهمن ۱۳۹۲
  چاپ این صفحه

  رییس مرکز علمی کاربردی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با بیان اینکه پذیرش دانشجویان جدید رشته طراحی بازی‌های رایانه‌ای در دانشکده گیم به صورت نیمه متمرکز انجام می‌شودگفت: دانشجویان جدید مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی این بنیاد از طریق مصاحبه و آزمون عملی انتخاب می‌شوند.
  به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای، “محمدحسین رضوانی”، افزود: پذیرش دانشجو از این پس در تمامی گرایش های رشته بازی های رایانه ای با انجام مصاحبه و آزمون عملی صورت  می گیرد.
   وی توضیح داد: رویکرد دانشکده گیم بنیاد ملی بازیهای رایانه ای پذیرش دانشجویان مستعد بوده  و با توجه به نیاز روزافزون صنعت بازی سازی کشور به جذب نیروهای جوان، ضروری است نسبت به تربیت نیروی خلاق و مستعد اهتمام بیشتری صورت گیرد.
  رضوانی با یادآوری اینکه از دانشگاه جامع علمی کاربردی درخواست شده  تا  مجوز جذب  دانشجویان رشته بازی سازی رایانه ای را به صورت نیمه متمرکز صادر کند، گفت: بر اساس این روش، علاقمندان به تحصیل در رشته بازیسازی به صورت چند برابر ظرفیت از سوی سازمان سنجش به دانشکده گیم بنیاد ملی بازیهای رایانه ای  معرفی شده و در نتیجه نفرات منتخب پس از انجام مصاحبه و آزمون عملی معرفی می شوند.
  بنیاد ملی بازی های رایانه ای پیشتر در سال ۱۳۹۱ موفق به ایجاد رشته بازی های رایانه ای در مقطع کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی شد و اکنون تدوین برنامه درسی مقطع کارشناسی ناپیوسته این دانشگاه نیز در دستور کار قرار دارد.

درباره نویسنده : محسن اسماعیلی

دانشجوی رشته نرم افزار کامپیوتر

یک دیدگاه

امتیاز بازیها
موضوعات داغ هفته
اشتراک پیامک

کلیه حقوق مادی و معنوی برای گیم لایو محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد. طراحی شده توسط : طراحان عصر نوین