Xbox one سفید رنگ با قیمت 2.700 دلار !!! – گیم لایو

Xbox one سفید رنگ با قیمت 2.700 دلار !!! – گیم لایو

طراحان عصر نوین موزیک بازی
 • نوشته شده توسط : محسن اسماعیلی در تاریخ : ۰۴ فروردین ۱۳۹۳
  چاپ این صفحه

  کنسول Xbox one سفید رنگ که اخیرا طراحی و ساخته شده ، برای اعضای تیم توسعه دهندگان Xbox one با قیمت باور نکردنی و دور از انتظار ۲٫۷۰۰ دلار در Ebay موجود است .

  این محصول جدید و انحصاری ماکروسافت ، یک پکیج کامل کنسول است که از یک کنسول سفید رنگ ، کینکت و یک کنترلر سفید رنگ و مشکی رنگ به عنوان دسته اضافی شامل شده است .

  این محصول که از طریق این لینک در Ebay آماده ی خرید است ، نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است اما قیمت سرسام آور این کنسول ، انتخاب این دستگاه را بسیار سخت و دشوار کرده است . نکته قابل توجه اینجاست که یکی از عوامل کم بودن خرید و استقبال از نسخه ی معمولی Xbox one ، قیمت نسبتا بالای آن (۵۰۰ دلار ) هست و این قیمت بسیار بالای نسخه ی سفید رنگ این کنسول ، تعجب عده ی کثیری را از اقدام ماکروسافت در بر داشته است .

  کنسول Xbox one در نوامبر ۲۰۱۳ به صورت رسمی اجرا و وارد بازار شد و طی آمار های منتشر شده از سوی MicroSoft ، از آن تاریخ تا ژانویه ۲۰۱۳ تعداد ۳٫۶ میلیون دستگاه به فروش رسانده است .

درباره نویسنده : محسن اسماعیلی

دانشجوی رشته نرم افزار کامپیوتر

یک دیدگاه

امتیاز بازیها
موضوعات داغ هفته
کلیه حقوق مادی و معنوی برای گیم لایو محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد. طراحی شده توسط : طراحان عصر نوین