تاخیر Battlefield 4: Naval Strike این بار در Xbox One – گیم لایو

تاخیر Battlefield 4: Naval Strike این بار در Xbox One – گیم لایو

طراحان عصر نوین موزیک بازی
 • نوشته شده توسط : Keyvan 316 در تاریخ : ۰۶ فروردین ۱۳۹۳
  چاپ این صفحه

  سازنده ی Battlefield 4، یعنی شرکت DICE، مدتی قبل، DLC این بازی را برای پلتفرم PC تاخیر زد اما هم اکنون، سازندگان، این DLC که Battlefield 4: Naval Strike نام دارد را، برای پلتفرم Xbox One نیز تاخیر زدند.

  دلایل DICE برای تاخیر زدن روی پلتفرم PC

   

  ما می خواهیم اطلاعات بیشتری در مورد تاخیر Battlefield 4: Naval Strike بر روی پلتفرم PC بدهیم. ما مطمئن هستیم که ترکیب کردن محتوایی که بعدا منتشر می کنیم با آپدیت هایی که منتشر خواهد شد، مشکلاتی را در PC های high end را، به وجود می آورد و ما در حال برطرف کردن مشکلات آن هستیم که این دلیل ما برای تاخیری است که برای پلتفرم PC، به ثبت رساندیم.

  حال صحبت های DICE، در مورد تاخیر Battlefield 4: Naval Strike، بر روی Xbox One

   

  ما تصمیم گرفتیم که تاخیراتی را برای نسخه ی Xbox One بازی نیز، اعمال کنیم. مشکلاتی در قسمت طراحی بازی وجود دارد که باعث می شود که بازیکنان با مشکلات زیادی در هدف گیری و کنترل کردن اسلحه های خود رو به رو شوند. ما می دانیم که اکثر شماها، منتظر بودید که این عنوان را امروز تجربه کنید اما به علت اینکه ما قصد عرضه کردن عنوانی با کیفیت را داریم، هرگز Battlefield 4: Naval Strike تا زمانی که آن را با کیفیت نکنیم، منتشر نخواهیم کرد.

  قرار بود که Battlefield 4: Naval Strike، دیروز برای کاربران مهم و اصلی Battlefield 4، عرضه شود که با این تاخیرها، بازیکنان پلتفرم های PC و Xbox One، قادر به تجربه ی این عنوان نیستند. DICE هنوز هیچ تاریخ دقیقی برای عرضه ی این عنوان بر روی این دو پلتفرم، اعلام نکرده است.

   

درباره نویسنده : Keyvan 316

یک دیدگاه

امتیاز بازیها
موضوعات داغ هفته
اشتراک پیامک

کلیه حقوق مادی و معنوی برای گیم لایو محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد. طراحی شده توسط : طراحان عصر نوین