تاریخ انتشار Wolfenstein: The New Order مشخص شد – گیم لایو

تاریخ انتشار Wolfenstein: The New Order مشخص شد – گیم لایو

طراحان عصر نوین موزیک بازی
 • نوشته شده توسط : Keyvan 316 در تاریخ : ۰۶ فروردین ۱۳۹۳
  چاپ این صفحه

   

  شاید شما هم از جمله افرادی باشید که خیلی انتظار این عنوان را کشیدید که دلیل آن، تاخیرهای پشت سر هم این عنوان بود اما حالا انتظار ها به سر آمده است و تاریخ انتشار یکی از بزرگترین عنوان های ۲۰۱۴، یعنی Wolfenstein: The New Order، مشخص شد.

  ناشر بازی، یعنی Bethesda، اعلام کرد که این عنوان در اروپا، چند روز سریع تر از انتشار جهانی منتشر خواهد شد. با توجه به گفته های Bethesda، این عنوان پر طرفدار که در سبک شوتر است، در تاریخ ۲۰ مه (۳۰ اردیبهشت)، برای پلتفرم های PC، PS3، PS4، Xbox One، Xbox 360، منتشر خواهد شد. شما می توانید این عنوان را از هم اکنون پیش خرید کنید.

  داستان بازی به زمانی بر می گردد که هیتلر، توانسته دنیا را در جنگ جهانی دوم، تصرف کند و با پیشرفت تکنولوژی، ربات های عظیمی توسط نازی های ساخته شده است و اشخاصی شروع به مبارزه با این ماشین های غول پیکر کرده اند.این عنوان ابتدا برای انتشار در سال ۲۰۱۳ برنامه ریزی شده بود اما به دلایل خاصی، سازندگان تاخیر بلند مدتی را برای بازی ثبت کردند اما وعده دادند که با یک شاهکار به پذیرایی علاقه مندان خواهند آمد.

  آیا سازندگان می توانند یک عنوان قدرتمند و پرطرفدار را عرضه کنند و یا در این راستا نمی توانند آنطور که باید و شاید عمل کنند؟

   

درباره نویسنده : Keyvan 316

یک دیدگاه

امتیاز بازیها
موضوعات داغ هفته
کلیه حقوق مادی و معنوی برای گیم لایو محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد. طراحی شده توسط : طراحان عصر نوین