راه یافتن 144 دانشجو به سومین دوره مسابقات ملی بازی‌سازی

راه یافتن 144 دانشجو به سومین دوره مسابقات ملی بازی‌سازی

طراحان عصر نوین موزیک بازی
 • نوشته شده توسط : حسین جنتی در تاریخ : ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
  چاپ این صفحه

  دبیر سومین مسابقات ملی بازی سازی رایانه ای از راهیابی و ثبت نام ۱۴۴ دانشجو در قالب ۳۶ تیم چهار نفره به سومین مسابقات ملی بازی سازی رایانه ای خبر داد.

  به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای به نقل از ایرنا، ˈمحمد عصاریانˈ روز چهارشنبه افزود: میزان استقبال گروهای بازی ساز از این رویداد فرهنگی بسیار پرشور بوده تا حدی که بیش از ۹۰ درصد شرکت کنندگان طی دو روز ابتدایی ثبت نام از اول اسفند سال گذشته اقدام به نام نویسی کردند.
  وی تاکید کرد: استقبال شرکت کنندگان نشانگر جایگاه این رویداد در کشور بوده و امید است در سالهای آینده با افزایش سالن هایمسابقاتبتوان تعداد بیشتری از علاقمندان را میزبانی کنیم. 
  عصاریان یادآورشد: سومین دوره مسابقات ملی بازی سازی رایانه ای با عنوان ˈGDC 2014ˈ از نهم تا یازدهم اردیبهشت سالجاری با حمایت سازمان مرکزی دانشگاه و بنیاد ملی بازی های رایانه ای در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان برگزار می شود.
  وی افزود: این مسابقات با هدف کشف استعدادهای خلاق و مبتکر و خلق آثار نو در عرصه بازی سازی، آشنایی با دستاوردها و توان ملی، برقراری ارتباط میان صنعت و بازار تجارت برگزار می شود.
  بگفته وی ترویج طراحی و ساخت بازی های بومی و ملی مبتنی بر ارزش های معنوی، هدف گذاری ارتقای میزان انگیزه و اشتیاق علاقمندان به بازی سازی با ایجاد فضایی رقابتی بین دانشگاه ها و مراکز ایده پردازی و طراحی و تولید بازی در سطح کشور از دیگر اهداف برگزاری این مسابقات است.
  نخستین دوره مسابقات ملی بازی سازی رایانه ای با عنوان ˈKASHAN GDC2012ˈ با حضور ۳۴ تیم در سال ۹۱ و دومیندوره از اینمسابقات نیز با عنوان ˈ IRANGDC2013ˈ با حضور ۳۲ تیم در سال ۹۲ در دو لیگ دانشجویی و آزاد برگزار شد.
  وجه تمایز سومین دوره از مسابقات بازی سازی رایانه ای با عنوان ˈIRANGDC2014ˈ، حذف لیگ آزاد و برگزاری رقابت میان تیم هایدانشجویی است.

  چهارمین دوره مسابقات بازی سازی رایانه ای نیز در سال آینده با حضور تیم های خارجی و به صورت بین المللی در این واحد آموزشی برگزار خواهد شد.

درباره نویسنده : حسین جنتی

برنامه نویس و طراح وب

یک دیدگاه

امتیاز بازیها
موضوعات داغ هفته
اشتراک پیامک

کلیه حقوق مادی و معنوی برای گیم لایو محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد. طراحی شده توسط : طراحان عصر نوین