بازی مقاومت خرمشهر اسفند ماه منتشر میشود. – گیم لایو

بازی مقاومت خرمشهر اسفند ماه منتشر میشود. – گیم لایو

طراحان عصر نوین موزیک بازی
 • نوشته شده توسط : محسن اسماعیلی در تاریخ : ۲۲ تیر ۱۳۹۳
  چاپ این صفحه

  بازی “مقاومت خرمشهر” که با حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در شرکت شیوا پرداز کرمان تولید شده است، اواخر سال جاری برای توزیع  در بازار گیم آماده  می‌شود.

   

  به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای،”حسین آزادپور” مدیر تولید این بازی با یادآوری اینکه قرار بود بازی “مقاومت خرمشهر” تابستان ۹۳ وارد بازار گیم شود، توضیح داد: داستان بازی بازنگری شده و در مقابل حجم کاری در این اثر نیز افزایش یافته است.
  وی ادامه داد: برای بهبود ارتقای کیفیت بازی و اعمال تغییرات پیشنهادی از سوی بنیاد ملی بازی های رایانه ای این بازی با تاخیر زمانی ۶ ماهه وارد بازار گیم می شود.
  مدیر تولید بازی رایانه ای مقاومت خرمشهر پیشرفت پروژه را ۵۰ در صد عنوان کرد و گفت: همه عوامل تولید شبانه روز در تلاشند  تا بتوانند بازی را در زمان یادشده آماده عرضه شود.
   این بازی به نویسندگی محمدرضا عابدی و مدیریت حسین آزادپور در شرکت شیوا پرداز کرمان ویژه گروه های سنی نوجوان و جوان  اماده عرضه می شود.
  بازی رایانه ای مقاومت خرمشهر در سبک بازی اکشن سوم شخص، دوربین نمای بالا و با موضوع توجه به داستان دفاع  و درگیری های مستقیم با دشمن بعثی تولید شده است.
  این بازی در قالب ۶ مرحله برای کاربر طراحی شده  و اواخر زمستان ۹۳ در چرخه توزیع قرار می گیرد.
  در بازی مقاومت خرمشهر سعی شده از لحاظ گیم پلی و قابلیت های شخصیت های داستان عناصری در بازی همچون سیستم مبارزه بر اساس پناه گیری و شلیک، امکان استفاده از اسلحه های مختلف، تعقیب و گریز گنجانده شده  تا این اثر برای کاربرجذاب و متمایز باشد.
  ایده داستان بازی از دفاع و مقاومت مردمی خرمشهر در روزهای آغازین جنگ تحمیلی در این شهر گرفته شده و بر اساس اعلام دست اندرکاران ساخت آن ، طراحی گیم پلی این اثر به شکل مستقیم بازی بوده و مشابه خارجی ندارد.
  داستان بازی روایتی از مقاومت مردمی خرمشهر در روزهای ابتدایی جنگ تحمیلی است، در این بازی  رشادت و دفاع مردم خرمشهر در ۳۴ روز اول جنگ تحمیلی  روایت و کاربر باید در هرمرحله از بازی اهداف خاصی را دنبال کند.

درباره نویسنده : محسن اسماعیلی

دانشجوی رشته نرم افزار کامپیوتر

یک دیدگاه

امتیاز بازیها
کلیه حقوق مادی و معنوی برای گیم لایو محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد. طراحی شده توسط : طراحان عصر نوین