اسامی یازده بازی‌نامه راه یافته به جشنواره اعلام شد

اسامی یازده بازی‌نامه راه یافته به جشنواره اعلام شد

طراحان عصر نوین موزیک بازی
 • نوشته شده توسط : محسن اسماعیلی در تاریخ : ۰۸ مهر ۱۳۹۳
  چاپ این صفحه

  دبیرخانه چهارمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران اعلام کرد: یازده بازی‌نامه به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده که از این تعداد ۸ بازی‌نامه مستقل و ۳بازینامه متعلق به شرکت های بازی ساز است.

  به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی های رایانه ای،بازی‌نامه “سیاه” به نویسندگی سعید باقری مهیاری، “بازی مرگ”به نویسندگی امیر رضا آبدینی، ” بازگشت: جام سیمین “به نویسندگی حسن متقی گلشن،”باغچه من” به نویسندگی فرهاد داور پناه و”عملیات انهدام ۳″به نویسندگی بنیسی را می توان از بازی‌نامه  راه یافته به جشنواره چهارم نام برد.
  براین اساس، “سفر جنجالی” به نویسندگی بنیسی،”راز قلعه ایلا” به نویسندگی میلاد بنکدار، “موشوندان”به نویسندگی درسا، “شجاعان” به نویسندگی سیاوش زرین آبادی ،”حماسه آرترون پو “به نویسندگی فرهود فرمند و “دشت توران”به  نویسندگی سید مهدی نخلی از دیگر بازی‌نامه های راه یافته به این جشنواره است.
  چهارمین جشنواره بازی‌های رایانه ای تهران به منظور ترویج مبانی فرهنگی و هویت اسلامی ایرانی از طریق این صنعت با نگاه ویژه به کودکان و نوجوانان، شناخت و حمایت از استعدادهای موجود این صنعت در کشور با رویکرد بومی سازی و تقویت تولید ملی، ایجاد فضای رقابت علمی، فنی، فرهنگی و هنری میان جوانان فعال در عرصه بازی های رایانه ای برگزار می شود.
  همچنین زمان ارسال آثار به جشنواره چهارم بازی‌های رایانه ای تهران پایان یافته و این جشنواره در قالب بخش های “اصلی”، “فرعی” و “انتخاب بازی سال” ماه‌جاری برگزار می شود.

درباره نویسنده : محسن اسماعیلی

دانشجوی رشته نرم افزار کامپیوتر

یک دیدگاه

امتیاز بازیها
موضوعات داغ هفته
اشتراک پیامک

کلیه حقوق مادی و معنوی برای گیم لایو محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد. طراحی شده توسط : طراحان عصر نوین