ایده های نو در صنعت بازی سازی

ایده های نو در صنعت بازی سازی

طراحان عصر نوین موزیک بازی
 • نوشته شده توسط : محسن اسماعیلی در تاریخ : ۲۳ اسفند ۱۳۹۳
  چاپ این صفحه

  رقابت‌های استارتاپ ویکند که از روز چهارشنبه ۲۰ اسفند ماه در پنج دانشگاه صنعتی شریف، صنعتی امیرکبیر، تهران، علم و صنعت ایران و شهید بهشتی آغاز شده بود، روز جمعه ۲۲ اسفند ماه به کار خود پایان داد.

  به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، مراسم اختتامیه استارتاپ ویکند بازی‌های رایانه‌ای روز جمعه ۲۲ اسفندماه با حضور دکتر بهروزمینایی رییس هیات مدیره بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، حسن کریمی قدوسی قائم مقام این بنیاد، دکتر امیرحسین دوایی معاون پژوهشی دانشگاه علم و صنعت، سیدعلی هزاوه رییس مرکز شتاب‌دهی نوآوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و دکتر غلامرضا جلالی عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت  برگزار شد.

  حسین مزروعی دبیر برگزاری رویداد استارتاپ ویکند بازی گفت: حدود ۹۰نفر در این رویداد ثبت‌نام کردند و ۱۴نفر از پیشکسوتان صنعت بازی‌سازی مربی این رویداد بودند که به طور داوطلب در برگزاری این رویداد ما را یاری کردند.

  وی ادامه داد: بهروز مینایی، کریمی قدوسی، امیر وهوشی، حسین فقیه خراسانی، سیاوش تفضلی و وحید عبدالهی‌ها داوارن استارتاپ ویکند بودند.

  مزروعی افزود: رویداد استارتاپ ویکند بازی همزمان در دانشگاه صنعتی شریف، صنعتی امیرکبیر، تهران، علم و صنعت ایران و شهید بهشتی آغاز شده بود.

  دبیر برگزاری این رویداد یاد آور شد مراسم اختتامیه این رویداد به شکل ویدیو کنفرانس در بین دانشگاه‌های یاد شده برگزار شد.

   استارتاپ ویکند (Startup Weekend) یک رویداد آموزشی تجربی در سراسر دنیاست که در سه روز متوالی در انتهای هفته برگزار شد.


  استارتاپ در واقع، شرکت های نوپایی هستند که با یک ایده ساده و اولیه شروع می کنند، به‌سرعت رشد می یابند و به درآمدزایی می رسند که از جمله موفق ترین استارتاپ های جهان می توان به گوگل، مایکروسافت و اپل اشاره کرد.


  استارتاپ ها معمولا نیاز به سرمایه اولیه هنگفتی ندارند و به کمک فناوری توسعه پیدا می کنند اما برای موفقیت آنها تکنیک های متفاوتی مورد نیاز هست که باید آموخته شود.

درباره نویسنده : محسن اسماعیلی

دانشجوی رشته نرم افزار کامپیوتر

یک دیدگاه

امتیاز بازیها
موضوعات داغ هفته
کلیه حقوق مادی و معنوی برای گیم لایو محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد. طراحی شده توسط : طراحان عصر نوین