دعوت ماکروسافت از برنامه های اندروید و IOS برای پیوستن به ویندوز 10

دعوت ماکروسافت از برنامه های اندروید و IOS برای پیوستن به ویندوز 10

طراحان عصر نوین موزیک بازی
 • نوشته شده توسط : حسین جنتی در تاریخ : ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴
  چاپ این صفحه

  دعوت ماکروسافت از برنامه های اندروید و IOS برای پیوستن به ویندوز ۱۰

  توسعه دهندگان برنامه های IOS و اندروید زین پس می توانند با کیت نرم افزاری ای که ماکروسافت ارائه کرده است به راحتی برنامه های خود را بر روی ویندوز ۱۰ پورت نمایند .

  توسعه دهندگان قادر خواهند بود با استفاده از زبان برنامه نویسی Java و ++C برنامه های خود را به ویندوز ۱۰ بیاورند و این کار برای توسعه دهندگان IOS به وسیله زبان برنامه نویسی Objective C اتجام خواهد گرفت.

   

  مایکروسافت به توسعه دهندگان اجازه می دهد بدون ایجاد تغییرات اساسی در کدهای خود، اپلیکیشن هایشان را به اپ های فراگیر ویندوز ۱۰ پورت نمایند تا بتوان از آنها در همه گجت های ویندوزی نظیر کامپیوترهای شخصی، موبایل ها، اکس باکس، هولولنز و… استفاده کرد

   

  مایکروسافت مدتیست که بر روی این سیستم کار کرده و با شرکت های بازی ساز نیز همکاری هایی داشته؛ برای مثال این شرکت، بازی Candy Crush Saga را که حال برای ویندوز فون موجود شده را به همین روش از IOS تغییر کاربری داده است. همانگونه که پیشتر هم گفتیم، انجام چنین عملیاتی برای توسعه دهندگان دردسر زیادی نداشته و صرفا با اعمال برخی تغییرات و بدون از سر نویسی تمام کدها برای ویندوز امکان پذیر است.

درباره نویسنده : حسین جنتی

برنامه نویس و طراح وب

یک دیدگاه

امتیاز بازیها
موضوعات داغ هفته
کلیه حقوق مادی و معنوی برای گیم لایو محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد. طراحی شده توسط : طراحان عصر نوین