استودیو High Moon در ساخت بازی Destiny همکاری میکند

استودیو High Moon در ساخت بازی Destiny همکاری میکند

طراحان عصر نوین موزیک بازی
 • نوشته شده توسط : osameh shams در تاریخ : ۰۸ خرداد ۱۳۹۴
  چاپ این صفحه

  باتوجه به آگهی های شغلی که توسط سازنده سری بازی های Transformers یعنی استودیوی High Moon منتشر شده است میتوان فهمید که ازین پس این استودیو با استودیوی Bungie برای توسعه و ساخت قسمت های جدید بازی Destiny همکاری خواهد کرد.

  استودیوی High Moon در آگهی شغلی خود اعلام کرده است که به دنبال یک طراح مراحل که از سابقه و مهارت بسیار بالایی برخوردار باشد برای توسعه بازی محبوب Destiny نیازمند است.

  ستودیوی High Moon در رابطه با شرایط استخدام در این استودیو اعلام کرده است که شخص موردنظر باید اشتیاق و روحیه بالایی برای ساخت و نوآوری در بازی های آنلاین و چند نفره داشته باشد و حداقل سه سال سابقه فعالیت در طراحی بازی های آنلاین را در کارنامه خود داشته باشد همچنین بازی Destiny را از موقع ساخت تا به حال دنبال کرده و با این بازی ناآشنا نباشد.

  آخرین عنوانی که توسط استودیوی High Moon ساخته شده است بازی Deadpool میباشد که پس ازآنکه نتوانست انتظارات را برآورده کند شرکت Activision نزدیک به ۴۰ نفر از کارکنان این استودیو را از کار برکنار کرد.

  برچسب‌ها

درباره نویسنده : osameh shams

یک دیدگاه

امتیاز بازیها
کلیه حقوق مادی و معنوی برای گیم لایو محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد. طراحی شده توسط : طراحان عصر نوین