کارگردان Forza Motorsport 6 توضیح می دهد که چگونه بازی با هر شرایطی به صورت 1080p و 60FPS اجرا می شود – گیم لایو

کارگردان Forza Motorsport 6 توضیح می دهد که چگونه بازی با هر شرایطی به صورت 1080p و 60FPS اجرا می شود – گیم لایو

طراحان عصر نوین موزیک بازی
 • نوشته شده توسط : اشکان عالی خانی در تاریخ : ۱۴ مرداد ۱۳۹۴
  چاپ این صفحه

  همانطور که می دانید رسیدن به رزولوشن ۱۰۸۰p در کنسول Xbox one کار سختی است. حال بازیبازان بسیاری کنجکاو شده اند که چگونه با وجود آب و هوای بارانی و وجود ۲۴ اتوموبیل در یک پیست، Forza Motorsport 6 با رزولوشن ۱۰۸۰p و نرخ فریم ۶۰ اجرا میشود؟

  طی گفتگویی که امروز با کارگردان بازی آقای Dan Greenawalt انجام شد ایشان در این مورد توضیحاتی داده اند:

  “در حقیقت، این نتیجه ی بهینه سازی عالی است. Forza Motorsport 5 به مانند Forza Horizon 2 و همینطور Forza Motorsports 6 همگی از موتور ForzaTech استفاده می کنند و دو تیم فوق العاده کاربلد روی این موتو کار می کنند: استودیوی Tun 10 و استودیوی PlayGround. علاوه بر آن، ما استودیوی انحصاری ساز هستیم پس با تیم های دیگر مانند The Coalition و ۳۴۳ همکاری میکنیم و یاد می گیریم که چطور بازی را به بهترین نحو برای کنسول بهینه سازی کنیم. پس بله. من فکر میکنم وقتی مردم دیدند که Forza Motorsport 6 با وجود ۲۴ اتوموبیل در مسیر مسابقه، آب و هوای بارانی و شب هنگام با رزولوشن ۱۰۸۰p و نرخ فریم ۶۰ اجرا می شود بسیار غافلگیر شدند. در آخر، این ها فقط به خاطر تکنولوژی است. اینکه مردم با دیدن ماشین ها در بازی هیجان زده می شوند و واقعا ارزشش را دارد.”

   

درباره نویسنده : اشکان عالی خانی

BATMAN is my LIFE

یک دیدگاه

امتیاز بازیها
کلیه حقوق مادی و معنوی برای گیم لایو محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد. طراحی شده توسط : طراحان عصر نوین