روز تاریخی؛ Metroid – گیم لایو

روز تاریخی؛ Metroid – گیم لایو

طراحان عصر نوین موزیک بازی
 • نوشته شده توسط : اشکان عالی خانی در تاریخ : ۲۵ مرداد ۱۳۹۴
  چاپ این صفحه

  به روز تاریخی خوش آمدید. جایی که ما تمام سعی مان بر این است که درجه ی نوستالژی شما را به انتها رسانده و حتی در مواقعی اشک برروی گونه هایتان جاری کنیم. در واقع هدف اصلی ما زنده کردن خاطرات است.

  دوران پادشاهی با شکوه بازی های دوبعدی و هشت بیتی را یادتان هست؟ اگر یادتان باشد پس بازی محبوب Metroid را به خاطر می آورید. ۲۸ سال پیش در چنین روزی شرکت نینتندو بازی Metroid را برای کنسول محبوب خود در آن زمان یعنی NES منتشر کرد. متروید آنقدر موفق شد که دنباله های زیادی از آن در سال های بعد منتشر شدند اما نسخه ی اول بازی یک عنوان فوق العاده در بین بازی های هشت بیتی آن زمان بود. گیم پلی متنوع و سریع، مراحلی که با دقت و ظرافت زیادی ساخته شده بودند و مهم تر از آن قابلیت دو نفره که در آن زمان بسیار محبوب بود همگی متروید را به یک شاهکار تبدیل کرده بودند.

  چه خاطراتی با Metroid دارید؟ آیا سنتان به این بازی قد می دهد؟یا اینکه گیمری کهنه کار هستید و خاطرات بی پایانتان را با این بازی مرور میکنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

   

  metroidfront

   

  metroidback

درباره نویسنده : اشکان عالی خانی

BATMAN is my LIFE

یک دیدگاه

امتیاز بازیها
کلیه حقوق مادی و معنوی برای گیم لایو محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد. طراحی شده توسط : طراحان عصر نوین