رده‌بندی سنی بازی‌های موبایل

رده‌بندی سنی بازی‌های موبایل

طراحان عصر نوین موزیک بازی
 • نوشته شده توسط : محسن اسماعیلی در تاریخ : ۲۳ آبان ۱۳۹۴
  چاپ این صفحه

  مدیر نظام رده بندی سنی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با بیان اینکه سازمان اسرا (ESRA) از رده‌بندی سنی بازی‌های موبایل در اسرع وقت و پیش از عرضه بازی خبر داد.

  از سال گذشته اقدام به رده‌بندی بازی‌های رایانه‌ای موبایلی کرده است گفت: با توجه به فراگیر بودن این گونه بازی‌‌ها در بین اقشار مختلف جامعه، این سازمان با فروشگاه‌های مجازی بازی که مخاطبان فراوانی دارند، در ارتباط با رده بندی سنی بازی های موبایلی وارد مذاکره شد.

  به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، «رضا احمدی» به تعاملات انجام گرفته فی‌مابین بنیاد و فروشگاه‌های بازی‌های موبایلی اشاره کرد و گفت: رده‌بندی سنی بازی‌های موبایلی در سازمان اسرا و نمایش لوگوی رده‌بندی سنی هر یک از بازی‌ها توسط فروشگاه‌های فروش بازی‌های موبایلی به‌زودی اجرایی می‌شود.

  وی یادآور شد: تولیدکنندگان بازی‌های رایانه‌ای ایرانی پیش از ارسال درخواست برای عرضه بازی خود در این فروشگاه‌ها، بایستی جهت دریافت رده‌بندی سنی بازی خود به سازمان اسرا مراجعه کنند.

  مدیر نظام رده‌بندی سنی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با تاکید بر اینکه رده‌بندی سنی بازی‌های ایرانی در اولویت کار این سازمان قرار دارد، گفت: بررسی این گونه بازی‌های ایرانی در سریع‌ترین زمان ممکن (حداکثر۲روز) انجام و رده سنی آن‌ها مشخص می‌شود.

  احمدی افزود: تولیدکنندگان بازی‌های موبایلی می‌توانند همزمان با درخواست بررسی محتوا و دریافت رده‌بندی سنی بازی، برای دریافت پروانه ساخت بازی از واحد نظارت بنیاد نیز اقدام کنند.

درباره نویسنده : محسن اسماعیلی

دانشجوی رشته نرم افزار کامپیوتر

یک دیدگاه

امتیاز بازیها
موضوعات داغ هفته
کلیه حقوق مادی و معنوی برای گیم لایو محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد. طراحی شده توسط : طراحان عصر نوین