پخش مستند لیست سیاه در جشنواره مردمی فیلم عمار – گیم لایو

پخش مستند لیست سیاه در جشنواره مردمی فیلم عمار – گیم لایو

طراحان عصر نوین موزیک بازی
 • نوشته شده توسط : حسین جنتی در تاریخ : ۰۹ دی ۱۳۹۴
  چاپ این صفحه

  پس از گذشت مدتی از فروش آنلاین مستند لیست سیاه بر روی سینما مارکت اینبار این مستند به صورت عمومی در جشنواره مردمی فیلم عمار بر روی پرده خواهد رفت.
  photo_2015-12-30_12-31-41

  رسانه‌ها فقط وسیله سرگرمی نیستند؛ بلکه در بسیاری از عرصه های فعالیت اجتماعی و فردی ما دخالت و نقش دارند. انسان های عصر نوین در معرض رسانه‌ متولد می‌شوند، می بینند، می اندیشند و دنیای پیرامون خود را از این رهگذر می‌شناسند و بسیاری از رفتارهای خویش را براساس الگوهای معرفی شده از سوی آنها سامان می‌دهند و در این میان بازی های رایانه ای به ابزار رسانه ای عصر نوین بدل شده اند.

  مستند لیست سیاه می کوشد به بررسی جنگ رسانه ای غرب علیه ایران در آخرین بازی رایانه ای ضد ایرانی با عنوان “اسپلینترسل بلک لیست” بپردازد. در این مستند به موضوعاتی چون ایران هراسی و سپاه هراسی، چگونگی تبلیغ پنهان رشته رزمی صهیونیستی “کراوماگا”، پهپادهای آمریکایی در ایران، انتساب های کذب تروریستی به سپاه قدس در سطح بین الملل و بسیاری از مصادیق پیدا و پنهان بازی لیست سیاه بپردازد.
  کاری از گروه مجاهد مجازی
  نویسنده و کارگردان : مهندس مهدی حق وردی طاقانکی
  تدوین و اجرا : علی حاجی پور

   

  پخش مستند لیست سیاه، پنجشنبه، ده دی ماه ، ساعت ۱۶،سینما فلسطین ، سالن شماره ۲، ششمین جشنواره مردمی فیلم عمار

درباره نویسنده : حسین جنتی

برنامه نویس و طراح وب

یک دیدگاه

امتیاز بازیها
موضوعات داغ هفته
کلیه حقوق مادی و معنوی برای گیم لایو محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد. طراحی شده توسط : طراحان عصر نوین