احتمال لغو انتشار بازی Steep برای نینتندو سوئیج – گیم لایو

احتمال لغو انتشار بازی Steep برای نینتندو سوئیج – گیم لایو

طراحان عصر نوین موزیک بازی
 • نوشته شده توسط : محسن اسماعیلی در تاریخ : ۱۲ تیر ۱۳۹۶
  چاپ این صفحه

  طبق صحبت‌هایی که یک منبع آگاه از یوبیسافت با پرتال معتبر IGN فرانسه داشته، ساخت و انتشار بازی Steep برای Nintendo Switch بسیار سخت است.

  این فرد مسئول در یوبیسافت اشاره کرده که تیم در حال پورت کردن بازی برای نینتندو سوئیچ هست اما هیچ تضمینی دراین باره وجود ندارد که سرانجام شاهد انتشار این بازی برروی Nintendo Switch باشیم. این مشکل تنها درباره بازی Steep و یوبیسافت نیست. طی گزارش هایی که از دیگر سازندگان عرصه گیم منتشرشده، به طور کلی پورت کردن بازی ها برای نینتندو سوئیچ مشکل است و اینطور که به نظر میرسد تلاشی برای بهبود این شرایط از سمت Nintendo صورت نگرفته است.

  Ubisoft در ژانویه ۲۰۱۷ اعلام کرد که بازی Steep برای نینتندو سویچ منتشر خواهد شد اما از آن روز به بعد اخبار تکمیلی دراین باره یا اطلاعاتی از روند کار از سمت یوبیسافت منتشر نشد.مشکلاتی درباره انتشار این بازی برای کنسول خانگی نینتندو وجود دارد اما توسعه بازی در حال انجام هست و شرکت Nintendo هم وارد شده تا در حل مشکلات به تیم ها و شرکت های بازیسازی کمک کند.

  یوبیسافت طرفداران بازی Steep و به طور کلی بازی های ورزشی را به صبر و شکیبایی دعوت کرده و خواسته که قطع امید نکنند زیرا یوبیسافت در توسعه این بازی برای نینتندو سوئیچ با مشکلات زیادی رو به رو شده که هنوز هم وجود دارند. بازی Steep هم اکنون برای کنسول های Ps4 و Xbox one منتشر شده است.

درباره نویسنده : محسن اسماعیلی

دانشجوی رشته نرم افزار کامپیوتر

یک دیدگاه

امتیاز بازیها
موضوعات داغ هفته
اشتراک پیامک

کلیه حقوق مادی و معنوی برای گیم لایو محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد. طراحی شده توسط : طراحان عصر نوین