بازی «بیمارستان باحال» منتشر شد – گیم لایو

بازی «بیمارستان باحال» منتشر شد – گیم لایو

طراحان عصر نوین موزیک بازی
  • نوشته شده توسط : حسین جنتی در تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
    چاپ این صفحه

    باحال‌ترین بیمارستان دنیا، منتظر شماست!

    در بازی‌های مدیریتی محیط‌های مختلفی را تجربه کرده‌ایم، اما قطعا دیدن یک بیمارستان باحال، در یک بازی مدیریتی، و البته مدیریت کردن آن موضوع جالبی است. بازی «بیمارستان باحال» شما را در نقش مدیر یک بیمارستان قرار می‌دهد. بیمارستانی که قرار است خیلی متفاوت باشد، و همین تفاوت‌ها باعث شده تا این عنوان به این اندازه جذاب باشد.

    شما در این بازی باید بیمارستان خود را رفته رفته گسترش دهید، تا به بهترین بیمارستان دنیا تبدیل شود. در ابتدا، بازی با بخش آموزشی خود تمامی امور ساخت بیمارستان را به شما آموزش می‌دهد و در ادامه این شما هستید که برای بهتر شدن بیمارستان خود تلاش کنید. در این بازی سازندگان به کوچک‌ترین جزئیات نیز توجه کرده‌اند و حتی می‌توانید ظاهر تک تک اعضای بیمارستان خود را انتخاب کنید. از طرف دیگر روی رفتار و انگیزه کاری تک تک کارمند‌هایتان نظارت کامل دارید و با کنترل آن‌ها می‌توانید به شکوفایی زودتر بیمارستان کمک کنید. فضای متفاوت «بیمارستان باحال» و طراحی گرافیکی خاصش باعث شده تا این عنوان به یک بازی مدیریتی خاص تبدیل شود.

درباره نویسنده : حسین جنتی

برنامه نویس و طراح وب

7 دیدگاه

امتیاز بازیها
موضوعات داغ هفته
کلیه حقوق مادی و معنوی برای گیم لایو محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد. طراحی شده توسط : طراحان عصر نوین