بازی ذوالفقار از آریو منتشر شد – گیم لایو

بازی ذوالفقار از آریو منتشر شد – گیم لایو

طراحان عصر نوین موزیک بازی
  • نوشته شده توسط : حسین جنتی در تاریخ : ۲۶ شهریور ۱۳۹۷
    چاپ این صفحه

    بازی ذوالفقار یک بازی رایانه‌ای زیبا و مهیج است که در سبک تیراندازی اول شخص طراحی و تولید شده و دارای پنج مرحله فوق العاده جذاب شامل مناطق مرزی ، فرودگاه نظامی ،کشتی جنگی و… است. در این بازی شما در نقش یکی از نیروهای شجاع و زبده مقاومت حزب الله با نام مستعار ذوالفقار به قلب دشمن نفوذ می کنید البته باید در این مسیر سخت و طولانی تمام مهارت های تاکتیکی و نظامی خود را بکار گیرید. سیستم صحنه آهسته همیشه در کنار شماست تا این ماموریت مهم را به پایان برسانید و به اطلاعات محرمانه رژیم صهیونیستی در مورد حمله به تاسیسات هسته ای ایران دست پیدا کنید و تجهیزات نظامی که قرار است در این حمله به کار برده شوند را منهدم کنید.
    این بازی هم اکنون از آریو ، پاتوق و فروشگاه دیجیتال برای رایانه های شخصی به قیمت ۱۰۰۰۰ تومان منتشر شده است آریو یک شبکه‌ی اجتماعی و فروشگاه دیجیتال بازی در ایران است تا مخاطبان علاقه‌مند به بازی بتوانند با هم تعامل کنند ، تجربه‌هایشان را به اشتراک بگذارند و پاتوقی با موضوع بازی با هم ‌زبانان خود داشته باشند.

درباره نویسنده : حسین جنتی

برنامه نویس و طراح وب

یک دیدگاه

امتیاز بازیها
کلیه حقوق مادی و معنوی برای گیم لایو محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد. طراحی شده توسط : طراحان عصر نوین