جزئیاتی جدیدی از The Witcher 3: Wild Hunt

The Witcher 3: Wild Hunt یکی از بازی های پرطرفدار و غیرقابل پیش بینی  سال ۲۰۱۴ میباشد که توسط CD Projekt RED ساخته شده و به تازگی جزئیاتی از این بازی منتشر شده است .

طراح گیم پلی بازی ، آقای Maciej Szczesnik طی مصاحبه ای که اخیرا با مجله Gamestm داشته است ، نظرها و دیدگاه های خودش رو درمورد نسل بعدی کنسول ها بیان کرده است . او در مورد اینکه چگونه پروژه بزرگ The Witcher 3: Wild Hunt با نسخه های قبلی و بقیه ی بازی ها که در فروشگاه ها موجود هستند قابل مقایسه است ، صحبت کرد.

Maciej در مورد نسخه های PS4 و Xbox one این بازی گفت که به دلیل بهره مند بودن این کنسول ها به سخت افزار های قدرتمند ، از کیفیت های تصویری دیوانه واری استفاده شده است .

وقتی که از ایشان در مورد وسعت پروژه The Witcher 3: Wild Hunt پرسیده شد ، پاسخ داد : ” ما در مورد این بازی ، یک عنوان با ۳۶ نوع به پایان رسیدن ممکن بازی ، ۱۲ موقعیت و جایگاه در جهان ، و ۳ نوع اختتامیه بازی ساخته ایم . تمام این موارد با انتخاب شما قدرت میگیرد و بستگی دارد . ”

هنوز اطلاعاتی در مورد تاریخ انتشار این بازی مهیج و پرطرفدار منتشر نشده اما کنسول های PC و Xbox one و PS4 به عنوان کنسول های این بازی تایید شده است .

در پایین تصاویری از این بازی زیبا نیز مشاهده میکنید.

Witcher3-3Witcher3-2Witcher3-1

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.