بازی رایانه‌ای “تندیس مرگ” بهار ۹۳ وارد بازارگیم می‌شود

بازی رایانه‌ای “تندیس مرگ” با حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در شرکت فناوران ساتیار رایانه تولید شده و بهار ۹۳ وارد بازار گیم می‌شود.

به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای،”سام سیروس” مدیر پروژه بازی رایانه ای تندیس مرگ با یادآوری اینکه ساخت این بازی از شهریور سال ۱۳۸۸ آغازه شده بود، گفت: این بازی مراحل تولید را سپری کرده و آماده عرضه به بازار گیم است.

وی به داستان بازی اشاره کرد و افزود: این بازی درباره یک افسر تفنگدار دریایی است که با همکارانش در حال تعقیب یک قایق مشکوک به سمت جزیره ای خالی از سکنه می روند و داستان و ماجرای بازی اتفاقاتی است که درون جزیره انجام می شود اتفاقات و کارهایی چون تعقیب و گریز، درگیری های مستقیم، کمین و درگیری با اسلحه دوربین دار ، صدا خفه کن و … . نام برد.

سیروس با یاد آوری اینکه داستان و جزیره طراحی شده در بازی کاملا خیالی است.ادامه داد:ایده جزیره از جزیره هاشیما که خالی از سکنه و نزدیکی کشور ژاپن قراردارد ،گرفته شده است.

مدیر عامل شرکت فناوران ساتیار رایانه با بیان اینکه سبک بازی رایانه ای ” تندیس مرگ” اکشن اول شخص و مضمونی داستانی و جنگی دارد.گفت: از ویژگی های منحصر به فرد این بازی می توان به امکانات و عدم یکنواختی و تفاوت های مختلف در هر مرحله اشاره کرد.

مدیر عامل شرکت فناوران ساتیار رایانه گفت: در این طرح سعی شده با اضافه کردن امکاناتی مانند Ragdoll، چرخش کمر کاراکتر ها، کنترل قایق و ماشین به صورت  فیزیکی، مراحل متنوع و متفاوت از بازی را برای کاربران ارایه کرد.

سیروس افزود: در بازی رایانه ای “تندیس مرگ” از خودروهای ایرانی سمند و پراید ، ناوچه توسن ، کشتی طاووس بهشتی و … استفاده شده است .

مدیر عامل شرکت فناوران ساتیار رایانه با یاد آوری اینکه بازی رایانه ای تندیس مرگ در سومین نمایشگاه بازیهای رایانه ای  که مرداد ماه سال ۱۳۹۲برگزار شد ،معرفی شده است .توضیح داد: موتور استفاده شده برای ساخت این بازی leadwerks است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.