تاریخ انتشار Watch Dogs مشخص شد + تریلر

سرانجام صبر و انتظار برای طرفداران یوبی سافت به سر رسید . تاریخ انتشار بازی Watch Dogs مشخص شد . این عنوان نقشه باز در تاریخ ۲۷ می (۶خرداد) برای پلتفرم های PC و PS3 و PS4 و Xbox 360 و Xbox one منتشر میشود . همچنین تریلری جدید از این بازی منتشر شده که در ادامه میتوانید دانلود کنید .

این بازی پرطرفدار برای انتشار در سال ۲۰۱۳ برنامه ریزی شده بود اما به دلایل فنی از تیم فنی یوبیسافت ، تاریخ انتشار به تاخیر خورد . در تریلری که در ادامه میتوانید از گیم لایو دانلود کنید ، داستان بازی واچ داگز به روایت کشیده شده است و شخصیت اصلی داستان یعنی Aiden Pearce نیز دیده میشود . بازی Watch Dogs خیلی بهتر از تریلری است که آماده ی دانلود شده است .

در بازی Watch Dogs شما در نقش فردی به نام Aiden Pearce هستید که به دنبال انتقام از قاتل خانوادگی خودش میباشد . در بازی زمان شکار فرا رسیده است و شما میتوانید به تمام مانیتور ها و دستگاه های دیجیتالی که در اطرافتان هستند نفوذ کنید و از آنها نهایت استفاده را بکنید .

 

2 thoughts on “تاریخ انتشار Watch Dogs مشخص شد + تریلر

  1. Mohs3n میگوید:

    بله خوبه … بهترین خبری بود که توی این چندروزه شنیدم .. هرچی باشه شاهکار یوبی سافت هستش و تمام تجربه و تخصص یوبی سافت رو میشه توی این بازی دید . 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.