اسکرین شات های عنوان E.T. ARMIE’S

ساختن عنوان ایرانی  بسیار زیبا و گرافیکی E.T. ARMIE’S  بر روی انجین فوق الاده قدرتمند unreal engine ادامه دارد و شرکت سازنده بازی در حال ساخت و توسعه این عنوان است. این بازی قرار است بعد از پایان ساخت در تاریخ نا مشخصی به صورت انحصاری برای پلتفرم pc منتشر شود که این موضوع میتواند خبر خوبی برای دارنده گان رایانه های شخصی باشد.به نقل از سایت گیم فا یکی از  عوامل ساخت این عنوان در مورد ساخت بازی گویا شده است که:

روند تولید بازی ارتشهای فرازمینی به مرحله‌ی تست و عیب یابی نهایی رسیده است. با توجه به دستاوردهای اخیر این بازی و بازخوردهای داخلی و بین المللی ،استودیوی راسپینا تصمیم گرفت با لحاظ کردن پیشنهادات و انتقادات گیمرها نگاهی نو به ادامه‌ی روند پیاده سازی داشته باشد، تا علاوه بر برآورده کردن توقعات داخلی، نماینده‌ای شایسته‌ در عرصه‌ی جهانی باشد.

تابستان ۱۳۹۳ زمان ورود ارتشهای فرازمینی به بازار ایران خواهد بود. زمان دقیق انتشار پس از انتخاب بهترین ناشر به صورت رسمی اعلام خواهد شد. امیدواریم همانگونه که در عرصه‌ی تولید، بازیسازان ایرانی جریانی نو را شروع کرده‌اند، چرخه‌ی نشر نیز همگام با این جریان پیش رود.

بهار ۹۳ با اطلاعات، تصاویر و ویدیوهایی جدید از بازی همراه شما خواهیم بود و از سورپرایزی ویژه رونمایی خواهیم کرد. امیدواریم تا تلاش شبانه روزی تولید کنندگان طی این مدت موجبات رضایت شما را فراهم آورد و تجربه‌ای لذت بخش را برایتان به همراه داشته باشد.

از طرف همه اعضای استودیوی راسپینا سال نو را به شما تبریک می گوییم و خواستار بهترین‌ها در سال جدید برایتان هستیم. پوستر و تصاویر جدیدی از گیم پلی بازی را در اینجا می توانید مشاهده می کنید

E.T-Armies-Gameplay-Sreenshot-05

E.T-Armies-Gameplay-Sreenshot-04

E.T-Armies-Gameplay-Sreenshot-03

E.T-Armies-Gameplay-Sreenshot-02

E.T-Armies-Gameplay-Sreenshot-01

E.T.-Armies-Wallpaper

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.