عصر پهلوانان ۲ برای عرضه در بازار آماده شد

بازی رایانه ای عصر پهلوانان ۲ (تراتئون) باحمایت بنیاد ملی بازی های رایانه ای در شرکت رسانا افزار شریف تولید و  آماده عرضه به بازار گیم  شده است.

به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای، تراتئون یک بازی در سبک اکشن، اساطیری، نقش محور     (Action-RPG) است که با الهام از اساطیر ایران زمین ساخته شده است.

بازی رایانه ای عصر پهلوانان ۲(تراتئون )که به طور دقیق تر در اوستا بصورت «ثره اته اونه » آمده است، همان فریدون است و به معنای دارنده سه نیرو است. این نام بدین دلیل برای این بازی انتخاب شده است، در آن سه شخصیت متفاوت به عنوان کاراکترهای اصلی قابل بازی هستند؛ مهرداد جنگجو(Fighter)، ادار مغ (Mage) و آتار هنرمند (Bard). هر کدام از این سه شخصیت مسیری متفاوت از یک داستان را طی می کنند و فقط با طی همه مسیرها و بازی کردن با همه کاراکترها رازهای داستان آشکار می شوند.

تراتئون به صورت اپیزودیک عرضه می شود که در قسمت نخست مهرداد شخصیت اصلی بوده و داستان بازی ادامه بازی عصر پهلوانان است که محوریت آن دروغ و استحاله شخصیتی است.

“مهرداد”، “کندرو”، “بوجاگ”، “آرشا”، “سورن”، “بوشاسپ”، “برزین”، “راهزن/قلچماق”، “هیوار” و”ساما” شخصیت های داستان بازی را تشکیل می دهند .

۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.