تاخیر Battlefield 4: Naval Strike این بار در Xbox One

سازنده ی Battlefield 4، یعنی شرکت DICE، مدتی قبل، DLC این بازی را برای پلتفرم PC تاخیر زد اما هم اکنون، سازندگان، این DLC که Battlefield 4: Naval Strike نام دارد را، برای پلتفرم Xbox One نیز تاخیر زدند.

دلایل DICE برای تاخیر زدن روی پلتفرم PC

 

ما می خواهیم اطلاعات بیشتری در مورد تاخیر Battlefield 4: Naval Strike بر روی پلتفرم PC بدهیم. ما مطمئن هستیم که ترکیب کردن محتوایی که بعدا منتشر می کنیم با آپدیت هایی که منتشر خواهد شد، مشکلاتی را در PC های high end را، به وجود می آورد و ما در حال برطرف کردن مشکلات آن هستیم که این دلیل ما برای تاخیری است که برای پلتفرم PC، به ثبت رساندیم.

حال صحبت های DICE، در مورد تاخیر Battlefield 4: Naval Strike، بر روی Xbox One

 

ما تصمیم گرفتیم که تاخیراتی را برای نسخه ی Xbox One بازی نیز، اعمال کنیم. مشکلاتی در قسمت طراحی بازی وجود دارد که باعث می شود که بازیکنان با مشکلات زیادی در هدف گیری و کنترل کردن اسلحه های خود رو به رو شوند. ما می دانیم که اکثر شماها، منتظر بودید که این عنوان را امروز تجربه کنید اما به علت اینکه ما قصد عرضه کردن عنوانی با کیفیت را داریم، هرگز Battlefield 4: Naval Strike تا زمانی که آن را با کیفیت نکنیم، منتشر نخواهیم کرد.

قرار بود که Battlefield 4: Naval Strike، دیروز برای کاربران مهم و اصلی Battlefield 4، عرضه شود که با این تاخیرها، بازیکنان پلتفرم های PC و Xbox One، قادر به تجربه ی این عنوان نیستند. DICE هنوز هیچ تاریخ دقیقی برای عرضه ی این عنوان بر روی این دو پلتفرم، اعلام نکرده است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.