تاریخ انتشار Wolfenstein: The New Order مشخص شد

 

شاید شما هم از جمله افرادی باشید که خیلی انتظار این عنوان را کشیدید که دلیل آن، تاخیرهای پشت سر هم این عنوان بود اما حالا انتظار ها به سر آمده است و تاریخ انتشار یکی از بزرگترین عنوان های ۲۰۱۴، یعنی Wolfenstein: The New Order، مشخص شد.

ناشر بازی، یعنی Bethesda، اعلام کرد که این عنوان در اروپا، چند روز سریع تر از انتشار جهانی منتشر خواهد شد. با توجه به گفته های Bethesda، این عنوان پر طرفدار که در سبک شوتر است، در تاریخ ۲۰ مه (۳۰ اردیبهشت)، برای پلتفرم های PC، PS3، PS4، Xbox One، Xbox 360، منتشر خواهد شد. شما می توانید این عنوان را از هم اکنون پیش خرید کنید.

داستان بازی به زمانی بر می گردد که هیتلر، توانسته دنیا را در جنگ جهانی دوم، تصرف کند و با پیشرفت تکنولوژی، ربات های عظیمی توسط نازی های ساخته شده است و اشخاصی شروع به مبارزه با این ماشین های غول پیکر کرده اند.این عنوان ابتدا برای انتشار در سال ۲۰۱۳ برنامه ریزی شده بود اما به دلایل خاصی، سازندگان تاخیر بلند مدتی را برای بازی ثبت کردند اما وعده دادند که با یک شاهکار به پذیرایی علاقه مندان خواهند آمد.

آیا سازندگان می توانند یک عنوان قدرتمند و پرطرفدار را عرضه کنند و یا در این راستا نمی توانند آنطور که باید و شاید عمل کنند؟

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.