Watch Dogs: Premium Vigilante Edition در راه است

Watch Dogs: Premium Vigilante Edition، معرفی شد که دارای محتویات هیجان انگیزی است که اگر شما بازی را برای کنسول های نسل هشتم، یعنی Xbox One و PS4 تهیه کنید، این مجموعه، شامل حال شما نیز می شود.

با ۱۰۹٫۹۹ یورو، شما می توانید تمام اشیایی که در عکس مشاهده می کنید را، از آن خود کنید؛ یعنی، تمام soundtrack های بازی، کلاه بیس بال “آیدن پیرس”، یک USB با ۴ گیگ فضا و یک دستمال صورت. این مجموعه شامل یک DLC نیز می باشد که بازیکنان می توانند اطلاعات محرمانه آیدن پیرس را، از بانک ها و جاهای مختلف بدزدند قبل از اینکه با موج عظیمی از پلیس ها رو به رو شوند.

بازیکنان یک امتیاز جایزه ی “جستجو” نیز به دست می آورند که از طریق هک کردن DATA بانک ها به شما اضافه می شود و اگر ATM های مردم شیکاگو را نیز هک کنید، پول بیشتری نیز نصیب شما خواهد شد.

این بازی برای پلتفرم های PS3، PC و Xbox 360 نیز در ۲۷ مه (۷ خرداد) وارد بازار خواهد شد اما هیچ گونه از مزایای بالا را، دارا نمی باشد.

بازی Watch Dogs، یکی از پرآوازه ترین بازی های امسال به شمار می رود که عنوان GTA V را به رقابت دعوت کرده و با سلاح متفاوت هک کردن، آزادی های متفاوتی نسبت به بازی های جهان آزاد دیگر را به شما عرضه خواهد کرد.

آیا این مجموعه می تواند فروش Watch Dogs را بیشتر هم بکند؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.