پیشنمایش WATCH DOGS

با سلام به تمامی گیمر های عزیز امروز قصد داریم تا یکی دیگر از بازی های جهان ازاد را قبل از انتشار مورد برسی قرار دهیم. این کار با استفاده از تریلر ها، اسکرین شات ها و اطلاعات منتشر شده از بازی  میسر میشود. بازی ها همیشه مورد توجه گیمر ها بوده اند و هستند اما وقتی میتوان این جمله را با اطمینان کامل بیان کرد که که بازی هر چه بیشتر دارای جزئیات و جذابیت باشد و در کنار آن هم از داستانی کاملا قوی و محکم بهره ببرد! امروز ما پیش نمایشی از بازی WATCH DOGS را برای شما آماده کردیم و به مواردی می پردازیم که نشان خواهد داد این بازی هم می تواند مورد توجه گیمر ها قرار گیرد یا خیر؟!

نام عنوان: WATCH DOGS

سازنده: Ubisoft Motreal

ناشر: Ubisoft

سبک: اکشن-جهان ازاد

انجین: Disrupt Engine

mpc-hc 2014-03-28 02-33-30-85

عنوان سگ های نگهبان ابتدا در سال ۲۰۰۸ توسط شرکت بزرگ یوبی سافت شروع به ساختن شد و مراحل ساخت بازی با توجه به کارکنان و تیمی که برای ان در نظر گرفته شد فوق الاده پیش رفت. در ابتدا قرار بود این ای دی جدید شرکت یوبی سافت یک عنوان ریسینگ باشد اما رفته رفته پروژه تغییر کرد و بازی تبدیل به یک عنوان جهان ازاد شد و عنصر بسیار مفید و متفاوت هک به بازی افزوده شد اما با تفاوتی بسیار با دیگر عنوان های مشابه که در گیم پلی بازی از هک استفاده میشد.اما سگ های نگهبان در نسل جدید اماده تا توسط این وسیله به یکی از بهترین با شاید بهترین عنوان نسل هشتم بدل شود که جای شک هم باقی نیست.با ورود به نسل هشتم تکنولوژی هوش مصنوعی بافت ها گرافیک همه و همه پیشرفت بسیاری را داشته اند که میتواند عنوان ها را که در این نسل منتشر میشود را به شاهکار های فراموش نشدنی بدل کند.این عنوان با اجبار شرکت یوبی سافت به کار کنان در سال ۲۰۱۲ رسما معرفی شد و با اجرای قطعه تریلری تمامی گیمر ها را جذب خود کرد به صورت مداوم شکت مذکور اخبار جدیدی از این عنوان منتشر کرد و بازی دو بار متوالی از سوی یوبی سافت رسما تاخیر خورد تا چند ماه قبل که بعد از تاخیر های پی در پی بالاخره این تاریخ انتشار بازی در ۲۷ مارچ یا ۶ خرداد اعلام شد که باعث ایجاد سرو صدای زیادی در صنعت گیم شد.تا به حال چه در مراسم ها و چه در سایت ها ۶ تریلر از بازی منتشر شده است که ۴ عدد از انها گیم پلی فوق الاده روان بازی را نمایان میکند.

mpc-hc 2014-03-28 23-43-06-55
این عنوان از داستان بسیار زیبا و البته کمی پیچیده بهره میبرد که میتواند به شاهکار بدل شدن این عنوان کمک زیادی کند.در سال ۲۰۰۳ هکر بسیار حرفه ای با پخش کردن ویروس بسیار قوی باعث میشود که برق ۶ ملیون نفر به صورت کامل قطع شود.و در این میان چندین نفر به دلیل نا مشخی کشته میشوند.به همین دلیل شهردار دستور میدهد تا سیستم فوق الاده قوی بر روی شهر نصب شود تا از نفوذ تمامی هکر های به سیستم جلو گیری شود و این دستور باعث میشود تا سیستم بسیار جدید و پیشرفته روی شهر نصب شود برای کنترل مردم تا شهر از امنیت بیشتری بر خوردار شود. این سیستم نام دارد که در مرکز شهر قرار دارد. اما با پیشرفت سیستم امنیت هکر ها هم روش های جدیدی پیدا میکنند!شخصیت اصلی بازی که شما کنترل انرا به دست میگیرید یک هکر فوق الاده حرفه ای به نام ایدن پیرس هستش که برای انتقام گیری بر خواسته است.و برای گرفتن انتقام به سیستم نام برده شده نفوذ میکند و تمام کنترل شهر را با موبایل خود به دست میگیرد.در راه گرفتن انتقام ایدن با افراد مختلفی رو به رو میشود. و در این راه کاراکتر ما باید پستی و بلندی های زیادی را پشت سر بگذارد که انجام این کار به عهده ما قرار دارد.و باید ایدن را همراهی کنیم.

mpc-hc 2014-03-28 23-44-11-55
شما میتوانید در ۴۰ ساعت گیم پلی مفید بازی به همراه موبایل خود هر کاری که خواستید را انجام دهید! هک کردن در بازی فقط به کنترل کردن و نفوذ به دوربین های مداربسیته ختم نمیشود بلکه خود این موضوع نیز دارای جذعیات بسیار زیادی است که میتواند انتظار شما را برای این عنوان بیشتر کند.در بازی شما به دوربین های مدار بسته-کنترل قطار- کنترل ضد سارق ها که در خیابان های تعبیه شده است-باز کردن قفل ها-کنترل برق شهر-اکانت های بانک-مشخصار افراد و …… دسترسی دارید این بازی دنیایی بسیار متفاوت با انچه تا به حال تجربه کرده اید را پیشروی شما قرار خواهد داد با اجرا هایی که این بازی بر روی پلتفرم های رایانه های شخصی و پلی استیشن ۴ داشته است این موضوع کاملاّ اثبات شده است.کنترل شهر در دستان شماست. و دشمنان شما برای از بین بردن شما از دیگر هکر های شهر استفاده میکنند.این چالش میتواند خطر داستانی را بیش از پیش قوی کند.در طی تریلر های منتشر شده از بازی شخصیت های زیادی معرفی شده است که در ادامه به معرفی انها و برسی شخصیت انها میپردازیم.

mpc-hc 2014-03-28 23-47-47-92

Jordi Chin

Jordy_-_AmbroseTheatre
این شخص یکی از دوستان چینی ایدن پیرس هست که سر دسته یک باند خلاف است که راهش از ایدن جداست اما ابجکت هایی هستند که این دو با یک دیگر میتوانند به حل ان بپردازند.داستان بازی ایدن را به این شخصیت متصل میکند همان طور که شعار اصلی بازی اتصالات است که گفته میشود همه چیز به هم وصل است.

Clara Lille

clara_lille_wallpaper_by_nephren_ka-d6oq4di
یکی از بهترین هکر های شهر شیکاگو این خانوم است که بسیار به ایدن در پشت سر گذاشتن موانع کمک میکند.وی هم مثل ایدن یک هکر کارکشته است که به اغلب سیستم های شهر نفوذ دارد و در خط داستانی که ته به حال ذکر شده است همه ترین سلاح ایدن را این شخص به او داده است.وی عضو یکی از بزرگترین گروه های هکری است که در شیکاگو وجود دارد.

Joseph Demarco

RIP-Demarco
یکی از سران بزرگ ترین باند های خلاف شهر است و بیشترین قتل های اتفاق افتاده در شهر به او ختم میشود.وی در توسعه وسایل الکترونیک در شهر دست دارد.او یکی از احداف ایدن است که میتواند یک چالش دیگری برای شخصیت ما باشد.

Aiden Pearce

1366081312821 (1)
و در اخر شخصیت اصلی بازی را مورد توجه قرار میدهیم.خانواده ایدن در حادثه ای در سال ۲۰۰۳ مورد حمله قرار داده شدند و کشته شدند.ایدن که به انتقام از عوامل این حادثه برخواسته است به کمک سلاح اصلی اش هک یکی پس از دیگری دشمنانش را از سر راه بر میدارد تا به قاتل خانواده اش دست پیدا کند و انتقام خود را بگیرد.ایدن کنترل کاملCentral Operating System را در دست دارد و هیچ چیز جلو دارش نیست!

mpc-hc 2014-03-28 23-46-01-43

نتیجه گیری:WATCH DOGS یکی از بهترین و بزرگ ترین عنوان های سال جاری و نسل هشتم است.این عنوان که در سبک OPEN WORLD است میتواند تا مدت های زیادی شما را جذب خود کند.تا به حال طبق گفته های مدیران شرکت یوبی سافت این عنوان بیشترین بازدهی و بهترین تجربه ره روی پلتفرم PC خواهد داشت. این خبر میتواند برای طرفدار های رایانه های شخصی خبر خوبی باشد.ID جدید شرکت یوبی سافت سگ های نگهبان بر روی انجین نسل بعدی این شرکت یعنی Disrupt Engine پایریزی شده است که مخصوص عنوان های جهان ازاد است.و بهترین فرصت برای خلق یک شاهکار را برای تیم این بازی فراهم میکند.این عنوان قرار است در تاریخ ۶ خرداد سال ۹۳ برای پلتفرم های نسل هفتم هشتم و رایانه های شخصی منتشر شود.و در اخر میتوانید تصویری از مقایسه دو پلتفرم PC وPS4 مشاهده کنید.

mpc-hc 2014-03-28 23-52-36-40

 

8 thoughts on “پیشنمایش WATCH DOGS

  1. محمد سپهری میگوید:

    بازی مورد انتظاری هست. ولی متاسفانه احتمال این که یوبی سافت از اینم مثل AC سو استفاده کنه و هرسال یه نسخه ازش بده بیرون زیاده!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.