Origin با شروع ماه بعدی، بازی ها را به صورت فیزیکی نمی فروشد

سرویس شرکت EA، یعنی Origin، با شروع ماه بعدی، دیگر هیچ بازی را به صورت فیزیکی نمی فروشد و تمام بازی های را به صورت دیجیتال به علاقه مندان عرضه می کند.

با توجه به گفته های EA، از ماه بعدی، تمام بازی ها به صورت دانلودی در “اوریجین” برای PC و Mac هستند و هیچ بازی به صورت فیزیکی، عرضه نخواهد شد.

 اگر شما جزو ۹۹% کاربران ما باشید، این مسئله برای شما، اهمیتی ندارد و همچنان قادر به تهیه ی دیجیتالی بازی های مورد علاقه ی خود هستید اما اگر جزو ۱% از کاربران ما هستید، باید بدانید که اوریجین نمی تواند در این مسئله شما را تامین کند. (بازی را به طور فیزیکی دیگر نمی توانید تهیه کنید)

ما همچنان در خدمت شما هستیم اگر شما متقاضی دانلود کردن بازی ها باشید. دیجیتال بودن، سریع ترین راه و بهترین راه برای به دست آوردن عنوان محبوبتان می باشد و ما می خواهیم که بهترین تجربه را در اختیار کاربران خود قرار دهیم که دیجیتالی کردن این امر را امکان پذیر می کند.

تا چند روز دیگر، شما قادر به تهیه ی نسخه ی فیزیکی بازی های خود نخواهید بود و اگر می خواهید نسخه ی فیزیکی بازی مورد علاقه خود را تهیه کنید، دیگر نباید روی اوریجین حساب کنید.

 

One thought on “Origin با شروع ماه بعدی، بازی ها را به صورت فیزیکی نمی فروشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.