بازی شبگرد در تیرماه منتشر میشود.

بازی رایانه‌ای شبگرد از تولیدات بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای که در شرکت پردیس گیم ساخته شده است، تیرماه  امسال در قالب ۲ دی وی دی در بازار گیم کشور عرضه می‌شود.

به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای، “مسعود غفوری” تولید کننده بازی شبگرد گفت: علاقه‌مندان به بازی شبگرد تریلر نسخه نهایی این اثر را می توانند در سایت پردیس گیم و وبسایت اختصاصی این بازی مشاهده کنند.
وی افزود: تولید این بازی استاندارد ایرانی پس از ۲ سال پایان یافته و نسخه نهایی آن برای عرضه در بازار آماده شده است.
بازی رایانه ای شبگرد دارای سبک حادثه‌ – ماجرایی سوم شخص است؛ این بازی روایت خلافکارانی است که از دست عدالت فرار کرده و در تاریکی شب سعی در تباهی دنیا دارند. شبگرد که فرشته شب و آواز عدالت است به کابوس خلافکاران تبدیل می شود. بازی شبگرد دارای محیط‌های بزرگ و پر جزییات بوده و بازیکن در حین بازی به مبارزه تن به تن و حل معما و تفحص می‌پردازد. سهراب جم، پژمان رادمنش ،فرامرز شفیق، داریوش مهرگان، آریافر، شبگردوروح تاریک مترو شخصیت های تشکیل دهند این بازی هستند .
این بازی در اخذ مجوز سایت جهانی “استیم” نشانه مقبولیت عناوین ایرانی در خارج از مرزهای کشور را بدست آورده است.
بازی شبگرد موفقیت هایی را در مجامع و رویدادهای داخلی  و بین المللی کسب کرده  و در نمایشگاه هایی همچون گیم تهران حضور داشته است.
همچنین این بازی رایانه ای به عنوان تنها بازی سوم شخص اکشن در مسابقات جهانی معرفی شده است.انتخاب این بازی به عنوان تنها بازی سوم شخص اکشن در مسابقات جهانی ۲۰۱۳ IndieDB از دیگر موفقیت های این اثر ایرانی به شمار می رود.

 

One thought on “بازی شبگرد در تیرماه منتشر میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.