جایگیری کارشناسان بنیاد در هیات داوری مسابقات ملی بازیسازی

سرپرست کمیته داوران سومین دوره مسابقات ملی بازی‌سازی رایانه‌ای گفت: کارشناسان ارشد  بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در هیات داوری این رویداد حضور دارند. 

به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای،”سید حسن هانی” در زمینه فرآیند داوری این دوره مسابقات ملی بازی سازی رایانه ای افزود: سخت ترین بخش این رویداد  مربوط  به داوری است چرا که بازی رایانه ای فرآیند پیچیده و ترکیبی از هنر، ادبیات مهندسی،صوتی و تصویری بوده که هریک از آنها ویژگی های متعددی را داراست.

files_news_ggg[79a3489517e4b7f0d446c6972b081a3c]

وی توضیح داد: مسابقه یک فرآیند سریع از منظر طراحی و تولید بازی رایانه ای  و همچنین از نظر داوری است در این زمینه  سعی شده  که با کمک بنیاد ملی بازی های رایانه ای از  متخصصین برتر صنعت گیم در هیات داوری استفاده شود.
سرپرست کمیته داوران سومین دوره مسابقات ملی بازی سازی رایانه ای ˈIRAN GDC 2014ˈ یادآورشد که  ۳۶ تیم  ۴ نفره از دانشگاه‌های دولتی، پیام نور و آزاد اسلامی سراسر کشور برای شرکت در این  رویداد ثبت نام کردند.
سومین دوره مسابقات ملی بازی‌سازی رایانه‌ای “IRAN GDC 2014” با حمایت بنیاد ملی بازی های رایانه ای و با هدف،کشف استعدادهای خلاق و مبتکر و خلق آثار نو در عرصه بازی‌سازی، آشنایی شرکت‌‌کنندگان با دستاوردها و توان ملی ارایه شده  در زمینه بازی‌های رایانه‌ای، برقراری ارتباط میان صنعت و بازار تجارت از طرفی و دانش و هنر و نو آوری از سوی دیگر و بسترسازی محیط علمی دانشگاه برای بروز و رشد استعدادهای بازی‌سازی مبتنی بر علم و هنر ایرانی اسلامی برگزار می شود.
این رویداد فرهنگی از ۹ تا ۱۱ اردیبهشت ماه در دانشگاه آزاد کاشان برگزار می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.