دو گروه بازی ساز بنیاد بازی های رایانه ای در مسابقات ملی بازی سازی

دو گروه ۴ نفره از بازی‌سازان انستیتو ملی بازی‌سازی در سومین دوره مسابقات ملی بازی‌سازی  شرکت می‌کنند.
به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای، این گروه های بازی ساز متشکل از دو نفر دیزاینر(طراح) و یک نفرگرافیست و یک نفر برنامه نویس در رویداد یادشده حضور می یابند.

گروه های “آسمان آبی” با حضور میلاد بنکدار، نخعی (دیزاینرها)، اعزاز(گرافیست) و مهدی نوروزی(برنامه نویس) و “اقتدار” با حضور آیدین آبادی، رهام سجادی (دیزاینرها)، احسان واعظی گرافیست و حمیدرضا کریمیان (برنامه نویس) به نمایندگی از انستیتو ملی بازی سازی در مسابقات ملی بازی سازی  شرکت خواهند کرد.
همچنین کارشناسان ارشد  بنیاد ملی بازی های رایانه ای در هیات داوری این رویداد حضور دارند.
بر اساس اعلام دست اندرکاران سومین دوره مسابقات ملی بازی سازی، ۳۶ تیم ۴ نفره از دانشگاه‌های دولتی، پیام نور و آزاد اسلامی سراسر کشور در این رویداد حضور خواهند داشت.
سومین دوره مسابقات ملی بازی‌سازی رایانه‌ای “IRAN GDC 2014″با حمایت بنیاد ملی بازی های رایانه ای و با هدف،کشف استعدادهای خلاق و مبتکر و خلق آثار نو در عرصه بازی‌سازی، آشنایی شرکت‌‌کنندگان با دستاوردها و توان ملی ارایه شده در زمینه بازی‌های رایانه‌ای، برقراری ارتباط میان صنعت و بازار تجارت از طرفی و دانش و هنر و نو آوری از سوی دیگر و بسترسازی محیط علمی دانشگاه برای بروز و رشد استعدادهای بازی‌سازی مبتنی بر علم و هنر ایرانی اسلامی برگزار می شود.
این مسابقات  از ۹ تا ۱۱  اردیبهشت ماه  در دانشگاه آزاد کاشان برگزار می شود.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.