معرفی برترین‌های سومین دوره مسابقات ملی بازی‌سازی

سومین دوره مسابقات ملی بازی‌سازی رایانه‌ای کشور با کسب رتبه‌ سوم از سوی تیم میزبان پایان یافت.

به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای، سومین دوره مسابقات ملی بازی‌سازی رایانه‌ای کشور در کاشان با معرفی تیم های برتر به کار خود پایان داد.

در این مسابقات تیم‌های «علم و گیت» از دانشگاه علم و صنعت ایران، تیم«الکتروکاتد» از دانشگاه تهران و تیم «سیلک» از دانشگاه آزاد اسلامی کاشان به عنوان تیم‌های اول تا سوم معرفی شدند.

در بخش دستاورد ایده و خلاقیت، تیم گیلاس مازندران، ولکان تبریز و تیم ماه نقره‌ای از دانشگاه مشهد، در بخش تلاش مضاعف تیم‌های ستارگان کویر از دانشگاه آزاد اسلامی کاشان، رؤیای دیجیتال دانشگاه کاشان سانا از دانشگاه کرمانشاه شایسته تقدیر شناخته شدند و از دو تیم بانوان حاضر در مسابقات به عنوان حمایت و تشویق دیگر دانشجویان بانوی کشور تقدیر شد.

سومین دوره مسابقات ملی بازی‌سازی رایانه‌ای “IRAN GDC 2014″با هدف،کشف استعدادهای خلاق و مبتکر و خلق آثار نو در عرصه بازی‌سازی، آشنایی شرکت‌‌کنندگان با دستاوردها و توان ملی ارایه شده در زمینه بازی‌های رایانه‌ای، برقراری ارتباط میان صنعت و بازار تجارت از طرفی و دانش و هنر و نو آوری از سوی دیگر و بسترسازی محیط علمی دانشگاه برای بروز و رشد استعدادهای بازی‌سازی مبتنی بر علم و هنر ایرانی اسلامی برگزار شد.

ترویج طراحی و ساخت بازی‌های بومی و ملی مبتنی بر ارزش‌های والای معنوی و ارزشی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، هدف‌گذاری ارتقای میزان انگیزه و اشتیاق دانشجویان و علاقه‌مندان به بازی‌سازی با ایجاد فضایی رقابتی بین دانشگاه‌ها و مراکز ایده پردازی و طراحی و تولید بازی در سطح کشور دیگر اهداف برگزاری مسابقات ملی بازی سازی رایانه ای را تشکیل می دهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.