بسته جدید بازی “شتاب در شهر” وارد بازار گیم می‌شود

بازی رایانه‌ای “شتاب در شهر”  از تولیدات بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در قالب بسته بندی حجمی جدید روانه بازار می‌شود.

به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای،”حسین احمدی”  سازنده این بازی گفت: بازی رایانه ای “شتاب در شهر” در مرحله نخست توزیع، با اقبال مخاطبان  روبه رو  شد.
مدیر عامل شرکت آروین تک توضیح داد:  بازی شتاب در شهر به دلیل دارا بودن گیم پلی و سبک بازی جذاب یکی از موفق ترین بازیهای  ایرانی است که از اواخر بهار بدون تغییر در محتوا با بسته بندی جدید آریا (حجمی) به علاقه‌مندان عرضه می شود.
بازی شتاب در شهر یک بازی ماشین سواری از نوع open-world racing است که با توجه به دارا بودن محیط بازی کاملا ایرانی توانسته است مورد توجه بسیاری از کاربران حرفه ای و غیر حرفه ای قرارگیرد. در بسیاری از سایتهای ایرانی از این بازی با نام های مختلف از جمله “نید فور اسپید ایرانی”، “ریسینگ ایران”، “GTA ایرانی” و … نیز یاد شده است.
بازی قابلیت ثبت امتیاز Online را دارد ، گویندگی بازی  را منوچهر والی زاده از صداپیشگان با سابقه سینما و رادیو و تلویزیون را عهده دار بوده است.
کاربر در بازی یادشده در  شهر و محیط بازی می تواند آزادانه رانندگی کند و بازی فاقد داستان از پیش تعیین شده است  و در اصل بازیکن مسیر پیشرفت خود را به تنهایی انتخاب می کند. کاربر ماموریت های جالبی را در شهر می تواند انجام دهد و در مسابقات رالی داخل و برون شهری شرکت کند. هدف بازیکن کسب تجربه و امتیاز در مقایسه با سایر رانندگان شهر و شرکت در مسابقات بزرگ پیست های برون شهری و کسب رتبه اول در آن مسابقات است. در انتهای بازی پیست فضایی با محیطی متفاوت حس واقعی سرعت و جذابیت بالای را برای بازیکن ایجاد می کند.
دموی اولیه این بازی  ایرانی در نخستین نمایشگاه  بازی های رایانه ای تهران رونمایی و با اقبال  مخاطبان روبه رو شد.

 

۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.