اطلاعاتی از فریمور جدید Xbox one منتشر شد

دیروز ماکروسافت اطلاعاتی از فریمور جدید در حال انتشار برای نسل جدید کنسول اش -Xbox one – به اشتراک گذاشت . از قابلیت های این فریمور ، پشتیبانی از هارد اکسترنال و مواردی دیگر میباشد .

یکی از مسئولان ماکروسافت اطلاعات تکمیلی در مورد این فریمور توسط Reddit منتشرکرد . اقای نلسون ابتدا تایید کرد که پشتیبانی هارد خارجی صرفا برای ذخیره اطلاعات نیست و گیمر ها از این هارد های اکسترنال میتوانند برای اجرای بازی ها استفاده کنند . برای اجرای بازی ها از هارد جانبی لازم است که ابتدا آنرا نصب کرد و سپس از هارد خارجی آنرا اجرا کرد .

از آقای نلسون پرسیده شد که آیا سرعت USB3.0 این هارد پاسخگوی اجرای بازی ها میتواند باشد یا نه یا صرفا برای ذخیره اطلاعات است ؟ نلسون پاسخ داد : شما بازی ها را نصب میکنید و بازی ها از روی هارد اکسترنال اجرا میشود . اول آنرا به کنسولتان متصل کنید ، سپس وارد اکانت لایو خود شوید و تمام …. همه ی بازی های نصب شده بر روی هارد خارجی آماده ی اجرا میباشند .

همچنین آقای نلسون تایید کرد که هنوز محدودیتی در حجم این هارد های اکسترنال نیست . ( بعضی منابع خبری ۱۶ ترابایت را به عنوان سقف حجم این هارد ها اعلام کرده اند )

وقتی از آقای نلسون پرسیده شده که آیا نیروی برق این هارد اکسترنال از خودش تامین میشود یا کنسول Xbox one ، اقای نلسون در پاسخ گفت ما هنوز در حال کار برای تامین برق از کنسول Xbox one هستیم .

در ادامه تایید کرد که شکل و حالت این هارد اکسترنال مهم نیست و دارندگان Xbox one در بار اول که درایو خود را به کنسولشان متصل میکنند ، Xbox one آن هارد را برای ذخیره اطلاعات و بازی آماده میکند .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.