“استاد سرآشپز” وارد بازار گیم می‌شود

مدیر پروژه بازی رایانه ای استاد سر آشپز گفت: کار تولید بازی به پایان رسیده و در مرحله صدا گذاری قرار دارد .بازی رایانه‌ای “استاد سرآشپز” با  پایان مرحله تولید، تابستان سالجاری  وارد بازار گیم می‌شود.

به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای،”پویا  ایماندار” مدیر پروژه بازی رایانه ای استاد سر آشپز گفت: کار تولید بازی به پایان رسیده و در مرحله صدا گذاری قرار دارد .
وی سبک بازی “استاد سر آشپز” را مسابقه ای  برشمرد و افزود:سازندگان این اثردر انتظار اعلام ناشر برای عرضه در بازار گیم هستند و در صورت همکاری ناشر بازی در تابستان به بازار گیم عرضه می شود.
ایماندار با بیان اینکه  بازی در ۷ لوکیشن (فضا) انجام می شود ،گفت که بازی استاد سرآشپز ازچهار محیط  اصلی و سه لوکیشن امتیازی تشکیل شده است؛ تهیه غذا ، کامییون حمل گوشت و مرغ( امتیازی)، کله پزی ، زمین کشاورزی (امتیازی)، سنتی ،اسکله ماهی گیری (امتیازی) و فست فود که آخرین مرحله بازی است.
تولیدکننده بازی استاد سرآشپز توضیح داد: بازیکنان به ۳ طریق، استفاده ازPS3 move ، Microsoft Kinect یا موس و کیبورد می توانند  این  بازی رایانه ای را بازی کنند.
وی به مرحله های بازی اشاره کرد و افزود: مرحله نخست بازی درباره منوی غذا، طریقه امتیاز دهی، جریمه ها، ضریب ۰۱ combo knife و جدول امتیاز توضیحاتی به بازیکن داده می شود ودر قسمت بعدی بازی آغاز می شود. در پایان هرمرحله غیر امتیازی، سرآشپز نزدیک آمده نگاهی به غذا می کند و بازیکن را تایید یا رد می کند.
داستان بازی: صبح روز نخست کاری یک آشپز تازه کار وبی تجربه در محله ای از تهران آغاز می شود؛ او تمام تلاش خود را برای حفظ شغل، پیشرفت و یادگیری دستور غذا های مختلف و فنون آشپزی ازاستادش به کار می گیرد ولی در این راه با سخت گیری های استاد سرآشپز و شیطنت های دستیار همراه می شود تا جایی که………

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.