مسابقه ” بازسازی یک بازی” برگزار می‌شود

مسابقه “بازسازی  یک بازی” به منظور ارتقای سطح توانایی دانش پژوهان در تولید گیم، ۲۲ خردادماه  در مرکز رشد بازی‌سازی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برگزار می‌شود.

 

به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای، این رویداد یک روزه را مرکز رشد بازی سازی با همکاری انستیتو ملی بازی سازی  این بنیاد  برگزار می کند.
مسابقه “بازسازی یک بازی ” با حضور ۱۵۰ نفر از دانش پژوهان  در قالب  گروههای ۳ نفره ازاعضای مرکز رشد بازی سازی و دانش پژوهان ورودی سال ۹۱ و ۹۲ انستیتو ملی بازی سازی، روز پنجشنبه ۲۲خرداد ماه از ساعت ۸تا۲۰ برگزار می شود .
 دانش پژوهان در قالب این رویداد یک بازی کوچک را بازسازی کرده و با روند تولید بازی های کوچک  آشنا می شوند.
علاقه مندان برای شرکت در مسابقه ” بازسازی یک بازی” باید با تشکیل تیم های ۳ نفره بازی سازی و مراجعه به انستیتو ملی بازی سازی و دریافت فرم ثبت نام، آمادگی خود را برای شرکت در این رویداد اعلام کنند.
همچنین  افرادی که موفق به تشکیل تیم های بازی سازی نشده اند می توانند با ثبت نام به صورت فردی به گروههای بازی سازی دیگر ملحق شوند.
ثبت نام دانش پژوهان ورودی سال ۹۱ و ۹۲ انستیتو ملی بازی سازی در این رویداد فرهنگی  ضروری است .
بر اساس اعلام مرکز رشد بازی سازی بنیاد ملی بازیهای رایانه ای ، برای تیم های برتر این رویداد به ترتیب  تیم اول :  ۵میلیون ریال، تیم دوم ۳میلیون ریال وتیم سوم مبلغ ۲میلیون ریال ، جایزه تعلق می گیرد.
 مهلت ثبت نام در این رویداد تا ۸ خرداد ماه  است .
علاقه مندان برای کسب اطلاع بیشتر می توانند به آدرس اینترنتی
http://irangdi.com/Node/NewsDetails?Url=rgg   مراجعه کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.