درایور جدید Nvidia مخصوص Watch dogs

امروز Nvidia یک درایور جدید برای برای محصولات خودش منتشر کرد و این درایور جدید مخصوصا برای طرفداران بازی Watch dogs طراحی و ساخته شده که ۷۵ درصد به قدرت و کارایی کارت های گرافیک شرکت انویدیا افزوده است تا این عنوان بزرگ یوبیسافت را بدون لگ و افت فریم تجربه کنند.

بنابراین گیمرهای عزیزی که زودتر از انتشار رسمی این بازی را دریافت کرده بودند و از باگ ها و لگ های این بازی ناراضی بوده اند ، میتوانند این درایور جدید را از این لینک دریافت کرده و نصب نمایند تا شاهد بهبود ۷۵ درصدی این عنوان باشند . علاوه بر این درایور جدید مخصوص بازی WD ، شرکت انویدیا یک راهنما برای کسانی که از محصولات این شرکت استفاده میکنند و میخواهند که بازی Watch dogs را بدون دردسر و افت فریم تجربه کنند ، منتشر کرده است که در این لینک میتوانید مشاهده کنید .

قبل از این حرکت بزرگ از سمت انویدیا ، دوستانی که بازی واچ داگز را زودتر از موعد و انتشار رسمی تجربه کرده بودند از این بازی ناراضی بودند و مدعی بودند انتظارات گرافیکی که از این بازی داشتند محقق نشده است و این امر باعث جدالی دوطرفه از سوی دارندگان نسل هفتمی و هشتمی شد که بازی wach dogs را با Gta V که برای کنسول های نسل هفتم منتشر شده بود ، مقایسه کنند .

اینطور که از شواهد پیداست تنها کاربران انویدیا نیستند که از این افت فریم رنج میبرند و کاربران شرکت AMD نیز به این تجربه تلخ رسیده اند . با این حال باید منتظر شرکت AMD یا یوبیسافت بود تا با ارائه ی درایور یا پچ های تکمیلی این مشکل بزرگ را حل کنند .

 

4 thoughts on “درایور جدید Nvidia مخصوص Watch dogs

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.