اولین تصویر هنری از نسخه ی بعدی Hitman منتشر شد

IO Interactive سازنده سری بازی های هیتمن ، یک تصویر هنری زیبا از نسخه ی بعدی این عنوان را به اشتراک گذاشت . این تصویر هنری زیبا مرکز اروپا را نشان داده است . طبق خبری که این استودیو منتشر کرده ، پلتفرم های نسخه ی بعدی بازی هیتمن ، PC – Xbox one و PS4 میباشد.

IO Interactive در این مورد گفت : ” خبر خوب اینه که در حال حاظر بر روی ساختن مکان های مرموز و در حال توسعه برای بازی جدیدمان هستیم . برای دادن ایده های بعدی به ما که چی بسازیم ، اولین تصویر هنری از این بازی را به اشتراک میگذاریم . مکان این تصویر مرکز اروپا را نشان داده است و شما میتوانید در عکس این ساختمان را کاوش کنید . این ساختمان و لوکیشن نسبت به هر ساختمانی در بازی Hitman Absolution بزرگتر است . ”

علاوه بر این IO Interactive تایید کرد که نگاه و توجه ویژه ای به کنفرانس پیش روی E3 امسال ندارد و نسخه ی بعدی بازی هیتمن را تا زمانی دیگر پنهان نگه میدارد . سازنده سری بازی های هیتمن در این مورد گفت : ” ما افراد زیادی را می دیدیم که در مورد فعالیت ما در کنفرانس E3 جاری صحبت میکردند . ولی ما میدونیم بدتر اینه که به چیزی که به بالا نمیره (موفق نمیشه) امیدوار باشی . پس به همین دلیل تصمیم گرفتیم که نسخه ی بعدی بازی هیتمن رو فعلا به عرصه نمایش نگذاریم . ”

next-hitman-title-concept-art

 

One thought on “اولین تصویر هنری از نسخه ی بعدی Hitman منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.