قهرمانان بازی آنلاین عصر پادشاهان ۱۴ تیر به رقابت می‌پردازند

پس از برگزاری ۲۰ سرور اول بازی عصر پادشاهان و مشخص شدن قهرمانان این سرورها، قرار است در یک نبرد بسیار حساس تمامی قهرمانان ۲۰ سرور، در نخستین سرور قهرمانان در کنار یکدیگر به رقابت پردازند. این سرور مهیج از  ۱۴ تیرماه ۱۳۹۳ در یک نبرد ۴۵ روزه و با قابلیت های متمایز راه اندازی خواهد شد.
به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای، سرور قهرمانان بعد از گذشت هر ۲۰ دوره از بازی، برگزار می‌شود و از هر سرور حدود ۴۵۰ نفر از قهرمانان به این سرور دعوت می شوند تا یک نبرد سنگین و جذاب، بین برترین بازیکنان انجام شود.
بر اساس اعلام دست اندرکاران  بازی عصر پادشاهان، علاوه بر جوایز ارزنده‌ای که برای این سرور در نظر گرفته شده است، قهرمانان دعوت شده می توانند در یک نبرد واقعی و نفس گیر در کنار یکدیگر هوش و ذکاوت خود را محک زده و با پیروزی و راهیابی به مرحله بعد به عنوان نماینده ایران در نبرد بین‌المللی عصرپادشاهان که بین قهرمانان کشورهای مختلف برگزار خواهدشد، شرکت کنند.
بر این اساس، از ۱۲ آذر ۱۳۹۰ بعنوان تاریخ شروع اولین سرور عصرپادشاهان، تا کنون ۲۷ سرور از بازی برگزار شده و آمار مخاطبین از مرز ۸۰۰ هزار بازیکن گذشته است. عصرپادشاهان اکنون پرمخاطب‌ترین بازی ایرانی محسوب می‌شود.
همچنین، عصرپادشاهان اکنون به زبان های انگلیسی، عربی، ایتالیایی، آلمانی و روسی ترجمه شده  و تا کنون ۱۷ سرور بین المللی به زبان های مختلف از بازی منتشر شده است.
استودیو بازی سازی توسعه سامان در جهت گسترش دامنه مخاطبین ، بازی عصرپادشاهان را به صورت یک Mobile Game  برای پلتفرم های Android و IOS به صورت Native تولید کرده که به زودی انتشار KingsEra Mobile به صورت بین‌المللی و به ۷ زبان آغاز خواهد شد.
بازی رایانه ای عصرپادشاهان تنها محصول نرم افزاری تولید ایران و تنها بازی ایرانی است که  اکنون در بیش از ۱۷ کشور دنیا از جمله ایران، انگلستان، آمریکا، استرالیا، کانادا، سنگاپور، مالزی، اندونزی، ایتالیا، آلمان، روسیه، امارات ، کویت ،قطر،عربستان ، عمان و عراق دارای مخاطبین فعال بوده و آمار بازیکن عصرپادشاهان محدود به این کشورها نیست .

منبع:سایت بنیاد ملی بازی های رایانه ای

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.