جزئیاتی از اجرای دموی Call of Duty: Advanced Warfare در e3

Sledgehammer Games و Activision در کنفرانس E3 امسال یک دموی زیبا و خیره کننده از نسخه جدید سری بازی کال آف دیوتی ، بازی Call of Duty: Advanced Warfare برروی Xbox one به نمایش گذاشت و به تازگی جزئیاتی درمورد آن دمو منتشر شده است .

سطح گرافیک و جلوه های این بازی از نسخه ی قبلی  Call of Duty: Ghosts  که ساخته ی Infinity Ward هست بهتر بود و بیشتر به چشم میخورد . اما یکی از مسئولان شرکت Digital Foundary به تازگی آشکار کرد دموی اجرا شده از این عنوان برروی Xbox one با رزولیشن ۸۸۲P و فریم ریت ۳۰ Fps اجرا شده بود . این شخص ادعا دارد که این دمو نسخه ی نهایی این بازی نیست و امکان بهبود رزولیشن و فریم ریت در نسخه نهایی که قیمت گذاری میشود ، وجود دارد . با این حال تنها چند ماه از اجرای رسمی این بازی باقی نمانده و دارندگان Xbox one انتظار بهبود های بهتر این بازی برروی کنسولشان هستند .

ویدئویی هم در این مورد تهیه کرده اند که در آن فریم ریت و رزولیشن این دموی اجرا شده در کنفرانس E3 را تست کرده اند . شما میتوانید این ویدئو را از گیم لایو دانلود کنید .

تصاویری از این بازی در پایین مشاهده خواهید کرد  :

call-of-duty-advanced-warfare-screenshot-3 call-of-duty-advanced-warfare-screenshot-4 call-of-duty-advanced-warfare-screenshot-5 call-of-duty-advanced-warfare-screenshot-6 call-of-duty-advanced-warfare-edge-magazine-screen-6 call-of-duty-advanced-warfare-screenshot-1

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.