تشویق ماکروسافت برای خرید Xbox One

Microsoft به تازگی طرحی را پایه ریزی و اجرا کرده که در آن به دارندگان Xbox360 قصد ارتقا کنسولشان به Xbox one را دارند ، مبلغ ۷۵ دلار پرداخت میکند . ماکروسافت از زمان اجرای رسمی Xbox one تا به حال ، طرح های تشویقی و تخفیف های زیادی در عنوان ها و حتی کنسول Xbox one انجام داده است .

ماکروسافت که به نظر میرسد از استقبال تقریبا کم Xbox one رنج میبرد در ابتدا با کاهش ۱۰۰ دلاری قیمت این کنسول سعی به جذب بیشتر گیمر ها به سمت خود داشت اما آنطور که در نظر داشت ، موفق نشد . در ادامه نیز با اجرای طرح های تخفیفی برای عنوان های این کنسول مثل GOTY سعی به عملی کردن این هدف خود داشت و تا حدی موفق بود و همانطور که امروز مشاهده میکنید به هر دارنده ی Xbox360 برای ارتقا به ایکس باکس وان ، ۷۵ دلار به صورت جایزه پرداخت میکند .

آمار های قبل و بعد از اجرای رسمی کنسول های نسل هشتمی خبر از پیروزی PS4 نسبت به Xbox one داشته است و طی آمار های دقیق فروش این کنسول ها ، PS4 فروش دوبرابری داشته است .

در خبری جداگانه آقای نلسون تایید کرد که فریمور جدید Xbox one به زودی منتشر خواهد شد و شاهد برطرف شدن ایرادات و بهبود یافتن این کنسول خواهید بود .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.