اطلاعات جدیدی از Far Cry 4 منتشر شد .

طی مصاحبه ای که GameInformer با یکی از مسئولان سازنده عنوان Far Cry 4 به نام Alex Hutchinson داشته ، اطلاعات جدیدی در مورد این عنوان منتشر شد . بازی  Far Cry 4 از شرکت بزرگ یوبی سافت یکی از عنوان های پرطرفدار و مورد انتظار گیمر ها به حساب می آید.

طی پادکستی که این مسئول یوبیسافت داشته تایید کرد که نقشه ی بازی Far Cry 4 با نسخه ی سوم این عنوان شباهت دارد ولی دارای تراکم بیشتری است . علاوه براین ، در مورد بخش co-op پلتفرم های پلی استیشن هم صحبت شد و طبق اعلام یوبیسافت وقتی دارندگان PS3 و PS4 این بازی را خریداری کنند ، به همراه آن ده عدد بلیت مانند که Keys to Kyrat نام دارد دریافت میکنند و میتوانند آنها را به دوستان خود بدهند . آن اشخاص هم میتوانند نسخه ی محدود و لیمیت شده ی بازی را دریافت کنند و در بخش co op یا تک نفره با هم بازی کنند . امکان گذاشتن یک تایمر از سوی سونی نیز وجود دارد تا این نسخه ی محدود شده را محدودتر کند . آقای Alex همچنین اعلام کرد که در بخش Co op این بازی اسپلیت اسکرین وجود ندارد و سعی شده که بهبود بیشتری نسبت به نسخه ی قبلی این بازی یابد . امکان برداشتن هر بخشی از روی HUD که در رابط کاربری مشاهده میشود ، هم به این نسخه جدید اضافه شده تا رضایت بیشتر گیمرها را به خود جلب کند .

اخیرا هم شایعاتی در مورد گرایش شخصیت اصلی به همجنس بازی منتشر شده بود که شرکت یوبیسافت آنرا تکذیب کرد . تا زمان انتشار این بازی شایعات زیاد دیگری نیز منتشر خواهد شد که تنها با اعلام و اطلاعیه های رسمی و منتشر کردن اطلاعات جدید درمورد بازی میتوان از منتشر شدن این شایعات جلوگیری کرد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.