حجم بازی Destiny Beta روی xbox one مشخص شد

حجم نسخه ی بتای بازی Destiny برروی کنسول Xbox one توسط فروشگاه ایکس باکس ماکروسافت مشخص شد . حجم نسخه ی بتای این عنوان ۱۲٫۶۳ گیگابایت میباشد . این درصورتی که است که حجم نسخه ی آلفای همین بازی برروی PS4 ، نزدیک به ۸ گیگابایت بود .

این موضوع واضح است که نسخه ی بتای این بازی نیز برروی PS4 نزدیک به ۱۲ گیگابایت خواهد شد و تفاوت چندانی با نسخه ی Xbox one این بازی ندارد .

نسخه ی بتای Destiny برای پلتفرم های PS3 , PS4 در تاریخ ۱۷ جولای-۲۶تیر آماده ی دریافت میشود و به مرحله ی های Story , Strike و همچنین نقشه های PvP Crucible دسترسی خواهند داشت . فاز بتای این بازی در تاریخ ۲۱ جولای – ۳۰ تیر آفلاین میشود و دور روز بعد در تاریخ ۱ مرداد – ۲۳جولای دوباره آنلاین خواهد شد .

همچنین کاربران Xbox 360  و One نیز همراه با دارندگان کنسول های نسل هفتمی و هشتمی سونی تا تاریخ ۲۷ جولای-۵مرداد میتوانند از نسخه ی بتای این بازی لذت ببرند . این بدین معنی است که کاربران PS4 و PS3 به نسبت طرفداران ماکروسافت با ۴ روز بیشتر ، میتوانند ۸ روز از این نسخه ی بتای عنوان استفاده کنند .

در پایین میتوانید تریلری از این نسخه ی بازی Destiny از گیم لایو دانلود کنید :

چندی پیش طبق آمار و ارقام هایی که چند شرکت بزرگ آماری در مورد این بازی داشته اند ، تایید کرده اند که عنوان Destiny فروشی ۹۰۰-۶۰۰ میلیون دلاری خواهد داشت و یکی از عوامل به وجود آورنده این آمار و ارقام ، کیفیت و عرضه ی بهتر نسخه ی بتای این بازی میباشد . جزئیات بیشتر در این پست .

اسکرین شات و تصاویری به صورت پانوراما  توسط سازنده این بازی یعنی Bungie اخیرا منتشر شده که در این پست از گیم لایو میتوانید مشاهده کنید .

این عنوان سبک شوتر فضایی در تاریخ ۹ سپتامبر ( ۱۸ شهریور) برای کنسول های PC, Playstation 4, Xbox One, Playstation 3 و Xbox 360 منتشر میشود .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.