جدید ترین بازی های Google play

در چند هفته  گذشته شاهد حضور بازی های جذاب و جالبی در میان بازی های ارائه شده برای گوگل پلی بودیم که در اینجا به صورت اجمالی تعدادی از این بازی ها معرفی می شود.

۱ – Bad Hotel

یک  بازی زیبا در سبک دفاع از قلعه که باید در این بازی  به ساخت و ساز هتل خود به پردازید و با کسب امتیاز هتل خود را گسترش دهید .همچنین باید مواظب خراب کاری نیروهای پلیدی هم که سعی در از بین بردن هتل شما دارند نیز باشید .این بازی که قبلاَ برای آی او اس ارائه شده بود جدیداَ برای آندروید نیز در دسترس قرار گرفته است . گرافیک جذاب و گیم پلی روان بازی می تواند ساعت ها شما را مشغول ساخت و ساز هتلتان سازد البته مواظب باشید که خیلی به آن دل نبندید.

bad-hotel-google-play

۲-Little red Riding Hood

این بار شنل قرمزی مایه داستان بازی شده است و از شما راهنمایی می خواهد تا از میان جنگل ترسناک او راه هدایت کنید.این بازی در سبک بازی های معمایی طراحی شده و شما باید در این جنگل خطر ناک قدم به قدم جلو رفته و موانع را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید و با جانوران خطرناک جنگل دست و پنجه نرم کنید و تا می توانید گل و سیب جمع آوری کنید .بازی شامل ۶۰ مرحله مفرح و جالب است.

unnamed

Clear Vision3  – ۳

اگر شما هم از علاقه مندان به تک تیرنداز شدن هستید فکر می کنم این بازی یکی از بازی های مورد علاقه شما گردد . از بازی انتظار گرافیکی در حد بازی های معمول نداشته باشید اما با همین گرافیک ساده هم می توان تک تیرنداز بودن را تجربه کرد.فکر می کنید که تک تیرنداز بودن ساده است ؟به هیچ عنوان ، شما باید توانای محاسبه عوامل مختلف را برای یک تیر اندازی حساب شده داشته باشید یکی از آزار دهنده ترین این عوامل سرعت وزش باد است .این بازی با بیش از ۵۰ مرحله می تواند شما را در تک تیرنداز شدن کمک کند .

unnamed

Lyne- 4

به دنبال یه یک بازی چالش بر انگیز اما جالب هستید؟به شما بازی Lyne را پیشنهاد می کنم .بازی بسیار زیبا و فکری که با گرافیک ساده و موسیقی آرامش بخش خود می تواند حسابی ذهن شما  را درگیر خود کند تا برای لحاظتی هم که شده از فکر کردن به مشغله های روزانه در امان باشید .بازی  بسیار ساده شروع می شود و مرحله بر مرحله با وارد شدن قوانین جدید بر پیچیدگی آن افزوده خواهد شد .به شما پیشنهاد می کنم این یکی را اصلاَ از دست ندهید .

unnamsed

Deus Ex: The Fall -5

خب اگر از لحاظ سخت افزاری مشکلی ندارید و از پرچم داران آندروید بی نصیب نیستید احتمالا طرفدار بازی های سه بعدی با کفیت و گرافیک خارق العاده هستید .فرصتی دست داده که در آینده ای نزدیک سیر کنیم زمانی که جنگ ها با شکلی متفاوت تر از آنچه امروز شاهد آن هستیم روی خواهد داد .سربازان با سلاح های مرگبار تر به میدان خواهند رفت و دارای ویژگی های نیم ماشینی نیز هستند شما در نقش یک نظامی ارشد نیرو دریایی هستید که متوجه شده است دستانی پشت پرده نمی خواهند که اون زنده بماند پس شروع به جست و جو برای یافتن سران این طوطئه می نماید که البته این جست و جو از طرف دشمن بدون پاسخ نخواهد ماند .از موسیقی متن و گرافیک بازی به هیچ عنوان نمی توان چشم پوشی کرد و گیم پلی زیبای بازی هم این مثلث را تکمیل کرده است .

deus-ex-the-fall

یک بازی زیبا در سبک دفاع از قلعه که باید در این بازی  به ساخت و ساز هتل خود به پردازید و با کسب امتیاز هتل خود را گسترش دهید .همچنین باید مواظب خراب کاری نیروهای پلیدی هم که سعی در از بین بردن هتل شما دارند نیز باشید .این بازی که قبلاَ برای آی او اس ارائه شده بود جدیداَ برای آندروید نیز در دسترس قرار گرفته است . گرافیک جذاب و گیم پلی روان بازی می تواند ساعت ها شما را مشغول ساخت و ساز هتلتان سازد البته مواظب باشید که خیلی به آن دل نبندید.

نظر شما در مورد هرکدام از این بازی ها چیست؟

 

One thought on “جدید ترین بازی های Google play

  1. میلاد میگوید:

    سلام،وب سایت فوق العاده خوبی دارید! مقالاتتون عالیه!! اگر ممکنه در رابطه با بازی های موبایل مقالات بیشتری بنویسید و همینطور معرفی بازی های موبایل.خیلی ممنون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.