پیش نمایش عنوان DriveClub |باشگاه رانندگان

رانندگی یکی از بهترین تفریحات بشر از زمان تولید اولین اتومبیل بوده است که البته در ابتدا تنها برای سریع تر کردن کار ها از ان استفاده می شد اما دیگر ان دوره به پایان رسیده و در عصر جدید اتومبیل و اتومبیل رانی یکی از بهترین و مفرح ترین کارهایی است که انسان برای داشتن لحظات شاد و ناب انجام می دهد . چه راندن در خیابان های معمولی شهر و یا چه مسابقه در پیست های مخصوص اتومبیل رانی می تواند بسیار لذت بخش باشد و ادرنالین خونتان را بالا ببرد . اما این کار ها تنها برای افراد حرفه ای در این رشته است و برای کسانی که اشنایی با این مسابقات ندارند باید راهی باشد تا ان را تجربه کنند بهترین راه دنیای مجازی و گیمینگ و عنوان DriveClub یا باشگاه رانندگی است .

20130821074928!Driveclub_box_art

DriveClub در ابتدا قرار بود هنگام لانچ کنسول Ps4 به صورت اختصاصی برای این کنسول منتشر شود اما بعد از شایعات مختلف بالاخره وبلاگ رسمی پلی استیشن تایید کرد که عرضه این بازی تا سال ۲۰۱۴ به تاخیر افتاده است و در جواب اینکه چرا این عنوان با تاخیر روبه رو شده است ، شرکت The Evolution Studios گفته است که برای اینکه بازی را به هدفی که در نظر داریم برسانیم این تاخیر نیاز است تا بتوانیم در هنگام عرضه شما را با یک بازی ریسینگ نسل بعدی روبه رو کنیم . به هر حال باید در سال ۲۰۱۴ این بازی را تجربه کنیم . نکته موجود دیگر این است که تاکنون فقط دو عنوان Killzone: Shadow Fallو Knack در هنگام لانچ پلی استیشن ۴ برای این کنسول منتشر خواهد شد .

Driveclub_E32013InCar

باشگاه رانندگان یا DriveClub را می توان ترکیب دو سبک ریسینگ مسابقه ای و شبیه ساز اتومبیل دانست زیرا با توجه به تریلر هایی که تاکنون از این بازی منتشر شده است نشان دهنده وسواس و دقت سازندگان این بازی به جزییات را نشان می دهند که بسیار دقیق طراحی شده اند . بسیاری این بازی را با Need for Speed مقایسه می کنند که هم می توان گفت مقایسه درستی است و هم می توان گفت مقایسه ای غلط است زیرا باشگاه رانندگان هر دو گزینه را در خود جایی داده است . در اولین نسخه های بازی Need for Speed این بازی یک بازی شبیه ساز رانندگی بود که می توانستید ماشین خود را شخصی سازی کنید و با ان مسابقه دهید و پول به دست اوردید اما در نسخه های جدید Need for Speed دیگر اینطور نیست بلکه بازی سبکی ماجرایی و ارکید به خود گرفته است .

باشگاه رانندگان می تواند تلفیفی بسیار موفق از شبیه ساز رانندگی و سبک ترکید ماجرایی باشد که با جزییات بالای خود می تواند همه رو مجذوب خود کند . متاسفانه تاکنون جزییات زیادی از این بازی منتشر نشده است اما با توجه به تریلر های منتشر شده از این عنوان از نکات مورد توجه در ان می توان به گرافیک عالی این بازی اشاره کرد . جزییات بازی بسیار بالا هستند تا انجایی که حتی اجزای زیر کاپوت ماشین ها به درستی و به صورت کاملا واقعی طراحی شده اند . جزییات به قدری در طراحی ها بالاست که شما را با دیدن یک فیلم به جای بازی به اشتباه می اندازد .

411831

گیم پلی باشگاه رانندگان که شاید مهم ترین بخش از یک بازی ریسینگ باشد به صورت بسیار خوبی طراحی شده است . البته نمی توان فعلا قضاوت دقیقی داشت زیرا تنها باید هنگام بازی کردن این نکته را فهمید . اما بازی دارای دوربین های مختلفی است که بازیکن می تواند به دلخواه ان ها را تغییر دهد از مهم ترین دوربین ها می توان به دوربین راننده اشاره کرد که واقعا جای تحسین دارد . همچین بازی دارای بخش چند نفره فوق جذابی نیز است به گونه ای که بازیکنان می توانند با هم تیم تشکیل دهند و با هم به رقابت گروهی بپردازند .

بیشتر از این جزییات موجود نیست بنابراین باید تا زمان انتشار بازی باشگاه رانندگان صبر داشت تا ببینیم سونی و کمپانی The Evolution Studios برای کنسول نسل هشتمی خود چه چیزی را تدارک دیده اند .

 

One thought on “پیش نمایش عنوان DriveClub |باشگاه رانندگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.