تریلر جدیدی از ارتش‌های فرازمینی منتشر شد

به تازگی استودیوی بازی سازی راسپینا تریلر جدید و زیبایی از بخش چندنفره آنلاین عنوان ” ارتش‌های فرازمینی ” منتشر کرده که پس از درخواست های مکرر طرفداران اخیرا به بازی اضافه شده است .دانلود تریلر در ادامه

سخنی از استودیوی راسپینا :

” از حدود یک سال پیش و با توجه به درخواست طرفداران برای اضافه کردن بخش چند نفره، تصمیم گرفتیم با سرمایه گذاری جداگانه و با استفاده از متخصص ترین افراد در این زمینه، تجربه‌ای جدید را برای بازی‌باز ایرانی رقم بزنیم.با توجه به بستر ضعیف اینترنت در ایران بازی‌بازهای ایرانی کمتر می‌توانند از لذت بازی‌های چندنفره بهره‌مند شوند. برای تیم‌های تولیدکننده هم تولید بازی چندنفره در شرایط غیرپایدار اینترنت در ایران کاری مشکل و با ریسک بالا به شمار می‌آید. تاکنون هم هیچ تیم ایرانی در این راه پرخطر قدم برنداشته است، اما با توجه به درخواست شمار زیادی از طرفداران عزیز به این نتیجه رسیدیم تا نسخه بتای آنلاین ارتش‌های فرازمینی که بطور مجزا از بخش تک نفره تولید شده و قابلیت‌های جدیدی به آن اضافه شده را به شما معرفی کنیم.”

شما میتوانید این تریلر زیبا را در دو کیفیت دانلود کنید یا از طریق کانال رسمی گیم لایو در آپارات مشاهده فرمایید :

 

 

3 thoughts on “تریلر جدیدی از ارتش‌های فرازمینی منتشر شد

  1. امیر میگوید:

    من تریلر بازی شبگرد رو هم دیدم به نظرمن شیگرد از لحاظ داستان وفیلمنامه زیباتره واگر هردو سازنده پول هاشون رو روی هم میگذاشتند وگرافیک شب گرد رو بالا می بردند بهتر بود ولی من به شخصه بازی شبگرد رو بیشتر میپسندم با تشکر ازشما بازیسازان

  2. MOHSEN میگوید:

    بله من هم نظری مشابه شما دارم اما به هرحال هرکدوم از بازی ساز ها سیاست های خاص خودشون رو دارن و نمیشه انتظار همچنین کاری رو ازشون داشت . هر دو بازی هم نقاط قوت خوبی دارن.هردو موفق باشن .

  3. امیر حسین میگوید:

    نظر شما برای من محترمه. بازی شبگرد قسنگ هست اما این بازی بهتره. من که با دیدن این تریلر به بازی های ایرانی امید وار شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.