GamesCom 2014 : لاین آپ کامل Square Enix منتشر شد

شرکت Square Enix به تازگی لیست کامل برنامه های خود در کنفرانس GamesCom 2014 را منتشر کرده است . امسال برای اولین بار است که اسکوئر انیکس برنامه های خود را در چند غرفه مختلف برپا میکند.

در این برنامه ارائه شده از طرف Square Enix ، بازی هایی با پلتفرم های PS3, PS4, Xbox One, Nintendo 3DS, iOS/Android و PC به چشم میخورد .

– بازی Final Fantasy XIV: A Realm Reborn : این عنوان در غرفه اصلی اسکوئر انیکس برپا میشود و در آن بازیکنان با پلتفرم های PC – PS3 – و PS4 به یک بازی دعوت میشوند و میتوانند با هم به صورت آنلاین به اجرای بازی بپردازند .
-بازی Nosgoth : این عنوان توسط استودیوی Psyonix ساخته شده و در آن انسان ها و خون آشام ها در تلاش برای زنده ماندن با هم مبارزه میکنند . فضا و محیط این بازی تیره و سیاه است و هم اکنون در فاز بتا اجرا میشود .

-بازی Lara Croft and the Temple of Osiris : این بازی ساخت Crystal Dynamics پس از استقبال زیاد از عنوان Lara Croft and the Guardian of Light ساخته شده است و در آن شخصیت اصلی داستان یعنی لارا کرافت به مصر سفر میکند تا درباره ی خدایان مصری Horus و Isis به تحقیق و جستجو بپردازد . از ویژگی هایی که این عنوان به همراه دارد ، قابلیت co-op بازی کردن ۴ نفره است و در این بخش از بازی باید بازیکنان به جستجو در معبد ها و قصر ها ، مبارزه با دشمنان و حل کردن معماها و مشکلات بپردازند .

-بازی Kingdom Hearts HD 2.5 Remix : این عنوان نسخه ی HD و ری-مستر شده‌ی بازی KINGDOM HEARTS II FINAL MIX و KINGDOM HEARTS Birth by Sleep FINAL MIX میباشد که قبلا در انحصار ژاپن بود . اما طبق این برنامه جدید از سوی اسکوئر انیکس ، ابتدا در اروپا برای پلتفرم PS3 منتشر میشود .

-بازی Theatrhythm Final Fantasy: Curtain Call : در این بازی از ۲۲۱ آهنگ و ۶۰ کاراکتر سری بازی Final Fantasy استفاده شده است و دارای محیط و ترتیب زمین های بازی مشابه FINAL FANTASY میباشد .

-بازی Dragon Quest VIII: Journey of the Cursed King : این عنوان برای دستگاه لمسی ساخته شده ه و برای بازیکنان و طرفداران خود لذت یک بازی پرهیجان و با سطح گرافیکی خوب و کنترل بهتر با هر دو دست را به ارمغان می آورد .

– بازی Dragon Quest IV: Chapters of the Chosen : این بازی هم مانند عنوان گفته شده در بالا برای دستگاه های لمسی ساخته شده و در ادامه ی عنوان بالایی میباشد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.