تریلر و اسکرین شات های جدید از FIFA 15

شرکت EA Sports سازنده سری بازی های فیفا به جدیدا تریلر گیم پلی و اسکرین شات های جدید و زیبایی از آخرین نسخه ی در حال انتشار این بازی منتشر کرده که در ادامه میتوانید از گیم لایو دانلود کنید . همچنین سیستم جدیدی در بازی Fifa 15 معرفی شد .

Ea ابتدا در مورد این سیستم جدید توضیح مفید و مختصری داد و گفت : در این سیستم که سعی شده حقیقت ها و واقعیت ها مورد توجه قرار گرفته شود ، بازیکنان مطرح به سرعت از کار نمی افتند و اشخاصی که دارای پتانسیل بالا باشند ، به سرعت رشد خواهند کرد .

علاوه براین اسکرین شات های جدید و خیره کننده ای از نسخه نسل هشتمی بازی FIFA 15 مننشر شده که در ادامه میتوانید مشاهده کنید :

fifa15_xboxone_ps4_dynamicmatchpresentation_manchestercity_goal_wm fifa15_xboxone_ps4_authenticplayervisual_messi_pass_wm fifa15_xboxone_ps4_authenticplayervisual_higuain_wm fifa15_xboxone_ps4_authenticplayervisual_dempsey_shot_wm fifa15_xboxone_ps4_agilityandcontrol_liverpool_vs_napoli_wm fifa15_xboxone_ps4_dynamicmatchpresentation_psg_goal_wm

 

همچنین تریلری به مدت ۱۲ دقیقه از گیم پلی این بازی به اشتراک گذاشته شده که در آن دیدار دو تیم لیورپول-دورتمند به نمایش در آمده است . بازی FIFA 15 در ماه سپتامبر برای پلتفرم های Wii, PlayStation 3, Xbox One, PlayStation 4, PC, PS Vita, Xbox 360 و Nintendo 3DS منتشر خواهد شد . همه ی گیمر ها بی صبرانه منتظر انتشار این بازی هستند تا علاوه بر لذت بردن از این بازی ، با نسخه ی جدید سری بازی های PES مقایسه کنند . این تریلر تهیه شده نیز با ۶۰ فریم در ثانیه تهیه و اجرا شده است :

 

۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.