اطلاعاتی از بازی AC: The Americas Collection

چندی پیش شرکت یوبیسافت اطلاعاتی از بازی  AC: The Americas Collection منتشر کرد . امروز هم اطلاعات جدیدی از عنوان Assassin’s Creed: The Americas Collection منتشر شد . همچنین سایت آمازون این عنوان را برای پیش فروش قرار داد .

این بازی ، یک نسخه ی پکیج شده از سه عنوان قبلی سری بازی های کشیش قاتل میباشد . ( بازی های Assassin’s Creed III, Assassin’s Creed IV: Black Flag و Assassin’s Creed III: Liberation HD )

Ubisoft امروز خبری در مورد پورت شدن این بازی برای PC منتشر کرد و رسما اعلام کرد که این بازی برای PC منتشر نخواهد شد و اطلاعاتی که قبلا در سایت های خبری پخش شده بود ، اشتباه میباشد .

بازی Assassin’s Creed: The Americas Collection در تاریخ ۳ اکتبر ( ۱۱ مهر ) در بریتانیا و ۲۸ اکتبر ( ۶ آبان ) منتشر خواهد شد . نسخه ی PS3 و xbox 360 این بازی در سایت آمازون آماده ی پیش خرید میباشد.

یوبی سافت برای طرفداران سری بازی های Assassin’s Creed ، اتفاقات خوش حال کننده ای داشته است . عنوان  Assassin’s Creed: The Americas Collection و Assassin’s Creed Unity ( کنسول های نسل هشتمی و PC ) و Assassin’s Creed Rogue (ایکس باکس ۳۶۰ و Xbox one) امسال منتشر خواهند شد .

تصویری از باکس آرت  بازی Assassin’s Creed: The Americas Collection :

assassins-creed-the-americas-saga

 

2 thoughts on “اطلاعاتی از بازی AC: The Americas Collection

    • MOHSEN میگوید:

      سری بازی های اساسین ، یکی از پروژه های بزرگ و پرطرفدار یوبیسافته . مولتی پلتفرم بودن این بازی هم یکی از قابلیت هایی هستش که این بازی رو محبوب تر میکنه تا گیمرها با هر کنسولی بتونن از این بازی لذت ببرن .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.