اطلاعات جدیدی از بازی DriveClub منتشر شد

اخیرا کارگران بازی DriveClub آقای Paul Rustchynsky اعلام کرد که کار کدنویسی و ساخت این بازی به اتمام رسیده است . همین شخص امروز در توییتر اطلاعات جدید و جالبی از این عنوان انحصاری برای PS4 منتشر کرد .

آقای Paul Rustchynsky اعلام کرد که حجم این بازی برروی PS4 تنها ۱۷ گیگابایت میباشد . درصورتی که اکثر بازی های این کنسول نسل هشتمی نزدیک به ۵۰ گیگ میباشند و مفتخریم که استودیوی Evolution Studio بدون کاهش کیفیت و سطح گرافیکی ، حجم این عنوان را فشرده و کم کرده است .

driveclub-ps4-snapshot-5

سوال هایی هم در مورد زمان لودینگ بازی DriveClub شد و آقای Paul به دارندگان Ps4 اطمینان داد که این عنوان مانند بازی های قبلی ساخته شده توسط این استودیو نیست و به طور میانگین ۱۰ ثانیه و یا کمتر برای لودینگ بازی وقت صرف میشود .

Driveclub_E32013InCar

علاوه براین مشخص شد بازیکنان نمیتوانند رانندگان در این بازی را شخصی سازی و دستکاری کنند . وقتی از ایشان پرسیده شد که چرا قابلیت اسپلیت اسکرین را در این بازی قرار نداده اند و تیم سازنده اقدامی برای این کار نکرده است ، Paul پاسخ داد : این سوالی است که خیلی مطرح شده و جای ابهام برای بازیکنان داره اما یک موضوع خیلی واضحی است که با اضافه کردن بخش Split-Screen به گیم پلی بازی ، کاهش گرافیکی بازی را به دنبال دارد که تیم سازنده خیلی دقت و تمرکز روی این بحث دارند .

در اخر هم آقای پاول گفت که پیش فروش بازی DriveClub شاید در هفته آینده شروع شود اما هنوز رسما تایید نشده است . این بازی انحصاری در تاریخ ۷ اکتبر ( ۱۵ مهر ) برای PS4 منتشر خواهد شد .

 

۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.